Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


BJB Services – wykwalifikowani spawacze już od jutra gotowi do współpracy

spawacze
 |  Artykuł partnera  |  Przemysł

Prefabrykacja, montaż i spawanie systemów rurociągów przemysłowych, przebudowy elektrowni i elektrociepłowni czy budowa kadłubów – realizacja wszystkich tych zadań wymaga specjalistycznej wiedzy i dużego doświadczenia. To właśnie ludzie – wykwalifikowani pracownicy są mocą napędową każdego projektu. Kiedy zaczyna ich brakować, możesz poświęcić czas na poszukiwania i rekrutację, lub podjąć współpracę z solidnym podwykonawcą.

BJB Services – podwykonawca usług spawalniczych i monterskich

Takim podwykonawcą – partnerem, jest BJB Services, firma zajmująca się weryfikacją i rekrutacją ekip spawaczy i monterów. Zobacz, jak wiele możesz zyskać dzięki outsourcingowi – większe moce przerobowe, możliwości podejmowania się bardziej zaawansowanych projektów i ich finalizacja w ustalonym terminie, to tylko kilka podstawowych korzyści płynących ze współpracy ze sprawdzonym podwykonawcą.

Proces rekrutacyjny po stronie podwykonawcy

BJB Services odpowiada za przeprowadzenie całego procesu rekrutacyjnego. Pracownicy są weryfikowani pod względem kwalifikacji i dopasowywani do specyfiki prac. Firma pozyskuje nowych pracowników w Indiach i Bangladeszu, a ze względu na jej gwałtowny rozwój – w najbliższym czasie planowane jest rozpoczęcie rekrutacji w Wietnamie i na Filipinach. 

Firma odpowiada również za zakwaterowanie, opiekę socjalną delegowanych pracowników oraz legalizację pracy i pobytu na terenie UE. Ograniczenie kwestii administracyjnych związanych z zatrudnieniem i sprawami kadrowymi jest kolejnym atutem współpracy z BJB Services. Firma rozlicza się w partnerskiej formie b2b – na podstawie comiesięcznej liczby przepracowanych godzin oraz ustalonej stawki jednostkowej.

BJB Services – najlepsi spośród najlepszych

Przedsiębiorstwo współpracuje z agencjami pracy w Azji Południowej i Wschodniej. Stwarza to jej możliwość jeszcze lepszego selekcjonowania osób, z którymi podejmie współpracę. Pracownicy dobrze komunikują się w języku angielskim, pracują z dokumentacją techniczną i izometryczną 3D, a także z diagramami. Umiejętności kadry są starannie weryfikowane i dopasowywane do profilu produkcji klienta. Jakość pracy spawaczy i monterów BJB Services potwierdzają pozytywne wyniki badań nieniszczących – prześwietleń X-Ray, badań USG oraz magnetycznych MT. Pracownicy posiadają certyfikaty towarzystw klasyfikacyjnych takich jak DNV GL, SUT czy ABS.

Ze względu na wieloletnią współpracę z pracownikami azjatyckimi BJB Services zdołało dogłębnie poznać ich kulturę pracy, co pozwala na tworzenie dobrze współpracujących ze sobą brygad i zespołów. Firma zapewnia zarówno ekipy dwu czy trzyosobowe, których zadaniem jest uzupełnienie kadry w określonym przedsiębiorstwie, jak i większe, nawet ponad 15-osobowe i ukierunkowane na realizację długoterminowych zadań.

bjbservices.eu - Twój partner przy realizacji dużych i małych projektów

Jeśli więc szukasz solidnego partnera przy realizacji projektów takich jak budowa konstrukcji stalowych, kadłubów statków czy prefabrykacja, montaż i spawanie systemów rurociągów przemysłowych to jest nim BJB Services. Odwiedź stronę bjbservices.eu i dowiedz się jak wiele możesz zyskać dzięki tej dzięki tej współpracy – razem możecie osiągnąć jeszcze więcej.