© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Jak tanio kupować ubrania robocze?

ubrania robocze
 |  Artykuł partnera  |  Przemysł

Przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy nakładają na pracodawców obowiązek wyposażenia pracowników w odzież roboczą. Na tym etapie wiele osób staje przed trudnym zadaniem. W takiej sytuacji konieczne jest nie tylko znalezienie solidnych ubrań, ale również zakup ich w korzystnej cenie. Jak kupować tanie stroje robocze? Podpowiadamy.

Jak znaleźć taniego i dobrego producenta odzieży roboczej?

Przed zakupem ubrań dla pracowników na samym początku warto sprawdzić ofertę hurtowni zajmujących się produkcją i sprzedażą konkretnego rodzaju ubrań. Jednym z przykładów jest producent odzieży Zakłady Odzieżowe WYBRZEŻE S.I., który specjalizuje się w produkcji strojów roboczych dla pracowników różnych branż.

Producent dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu ma w swojej ofercie wysokiej jakości produkty. Znajdziemy tam m.in. spodnie robocze, kombinezony, koszulki, kurtki, ogrodniczki, bluzy. Oprócz tego możemy od razu zakupić obuwie, nakrycia ochronne głowy oraz wytrzymałe rękawice.

Co najważniejsze, hurtownia cechuje się stosunkowo niskimi cenami. Zaglądając na jej stronę co jakiś czas, możemy trafić na atrakcyjne promocje wyróżniające się na tle konkurencji. Odzież od producenta w prosty sposób można zamówić przez internet, a w razie zakupu nieodpowiedniego rozmiaru, do 14 dni można ją bez problemu zwrócić.

Jaka powinna być odzież robocza?

Cena to jednak nie jedyne kryterium, którym należy kierować się przed zakupem stroju roboczego. Odpowiedni strój przede wszystkim powinien być indywidualnie dopasowany do wymagań stanowiska oraz zagrożeń, jakie na nim istnieją. W związku z tym wszystkie ubrania robocze producenta Zakłady Odzieżowe WYBRZEŻE S.I. wykonane są z solidnych i trwałych materiałów, takich jak bawełna, drelich oraz poliester. Posiadają one także certyfikaty OEKO-TEX, gwarantujące, że są one wolne od wszelkich szkodliwych substancji.

Nie bez znaczenia pozostaje również funkcjonalność odzieży, która w znacznym stopniu wpływa na większy komfort pracy. Ubrania robocze muszą być wygodne i nie mogą krępować ruchów. Dla pracowników z branży budowlanej lub osób pracujących w warsztatach warto wybrać np. spodnie z pojemnymi kieszeniami, w których pomieszczą się wszystkie najpotrzebniejsze narzędzia i sprzęty.

Z kolei dla osób pracujących po zmroku lub w warunkach ograniczonej widoczności, niezbędne będą odblaskowe kamizelki robocze, które zwiększą widoczność pracowników i jednocześnie zapewnią im większe bezpieczeństwo.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry