© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Przykłady zastosowań myjek samojezdnych

myjki samojezdne
 |  Artykuł partnera  |  Przemysł

Czyszczenie wielkopowierzchniowych podłóg twardych jest zadaniem wymagającym dużych nakładów czasu i pracy. Dlatego świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie w takich sytuacjach z myjek samojezdnych, które pozwalają znacznie usprawnić proces mycia, szorowania i suszenia. W ten sposób możliwe jest szybkie uprzątnięcie dużej powierzchni przy pomocy pracy jednego operatora. Co warto wiedzieć o zastosowaniu myjek samojezdnych?

Zastosowanie oraz zalety myjek samojezdnych

Sprzątające maszyny samojezdne to rodzina urządzeń, które wykorzystywane są czyszczeń podłóg twardych, czyli wykonanych z materiałów, takich jak: kamień, beton, tworzywo sztuczne, lastriko itp. Znajdują one zastosowanie przede wszystkim w przypadku dużych i średnich powierzchni, dlatego są z powodzeniem stosowane w obiektach użyteczności publicznej (dworce, hale sportowe), strefach magazynowych, powierzchniach przemysłowych, czy obiektach usługowych (supermarkety, galerie handlowe).

Przy pomocy myjki samojezdnej można w znacznym stopniu ułatwić proces mycia, szorowania i suszenia podłóg. Nowoczesne urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, by mogły być sprawnie obsługiwane przez jednego operatora.

Do zalet myjek samojezdnych należy ich trwała konstrukcji, która została zaprojektowana w taki sposób, by z łatwością przeprowadzać prace konserwacyjne i naprawcze. Co więcej, charakteryzuje je prosty model sterowania, dlatego nauka ich obsługi nie wymaga długiego i uciążliwego szkolenia. Są to też urządzenia niezwykle zwrotne, co ma szczególne znaczenie w przypadku dużych obiektów handlowych, gdzie operator musi lawirować między półkami z produktami.

Myjki samojezdne napędzane są energią z akumulatorów, dlatego mogą być wykorzystywane w obiektach zamkniętych. Co więcej, zmagazynowana w nich energia wystarcza na nieprzerwaną kilkugodzinną pracę.

Dystrybucją myjek samojezdnych zajmują się wyspecjalizowane przedsiębiorstwa, takie jak POOLMAR z Warszawy.

Czy warto zaopatrzyć się w myjkę samojezdną?

Myjki samojezdne zostały zaprojektowane do skutecznego czyszczenia powierzchni średnich i dużych. Skorzystanie z innych metod w takim przypadku cechuje niska wydajność, co znacząco zwiększa nakłady czasu i pracy, a uzyskane efekty mogą być niesatysfakcjonujące.

Dlatego do utrzymania czystości podłóg zaleca się wykorzystanie myjki samojezdnej, która będzie obsługiwana przez przeszkolonego operatora. W ten sposób możliwe jest szybkie i wygodne oczyszczenie dużych powierzchni przez jedną osobę.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry