© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Malarnia proszkowa w Radomiu - najlepszy wybór

malarnia proszkowa w radomiu
 |  Artykuł partnera  |  Przemysł

Malowanie proszkowe ma bardzo wiele zalet, dlatego też z jego dobrodziejstwa korzystają nie tylko firmy, ale również klienci prywatni. Kluczem do sukcesu jest tak naprawdę to, aby skorzystać z usług rzetelnej malarni proszkowej, która zatrudnia najlepszych specjalistów w swoim fachu i korzysta zaawansowanych technologii.

Najlepsza lakiernia proszkowa Radom

Nowoczesna malarnia proszkowa Radom Józef Brzeziński może pochwalić się dużym doświadczeniem, dzięki czemu jest w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceń. Malarnia proszkowa Radom znajduje się przy ulicy Owadów 1A w miejscowości Jastrzębia. Lakiernia specjalizuje się w nakładaniu powłok cynkowych i kompleksowym cynkowaniu ogniowym. Do największych zalet firmy można zaliczyć indywidualne podejście do każdego zlecenia, fachowe doradztwo, wysoką jakość usług (zgodną z normami PN – EN ISO 1461) oraz terminowość w realizacji przyjętych zleceń.

Kompleksowe malowanie proszkowe Radom

Powierzchnie pokryte ogniowymi powłokami cynkowymi skutecznie chronią powierzchnie przed korozją. Dużym atutem malowania proszkowego jest również to, że można liczyć na satysfakcjonujące walory estetyczne, które dla wielu osób odgrywają kluczową rolę. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że dzięki powłoce cynkowej można metalowe elementy zabezpieczyć przed utlenianiem, dlatego też znacząco zwiększa się ich żywotność. W zależności od potrzeb powłoki można zabezpieczyć poprzez malowanie proszkowe albo na mokro, czyli z wykorzystaniem malowania natryskowego. Oba rozwiązania mają swoje zalety i wady, dlatego też warto dokładnie zapoznać się z nimi, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej będzie dokonać udanego wyboru.

Nowoczesny system Duplex

Lakiernia proszkowa Radom jako jedna z niewielu na rynku korzysta z nowoczesnego systemu Duplex. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod zabezpieczania wyrobów stalowych. System Duplex w dużym skrócie mówiąc łączy największe zalety przeciwkorozyjnych powłok cynkowych i popularnych powłok lakierniczych. System Duplex wyróżnia się rewelacyjnymi parametrami użytkowymi, dlatego też może pochwalić się szerokim zastosowaniem we współczesnej branży przemysłowej. Jednoczesny ocynk i malowanie jest idealnym połączeniem. Głównym zadaniem powłoki cynkowej jest oczywiście zabezpieczenie wybranych powierzchni przed korozją. Jeżeli chodzi o powłokę malarską, to jej najważniejszym zadaniem jest z kolei zabezpieczenie elementów przed niekorzystnymi czynnikami środowiskowymi, atmosferycznymi i chemicznymi.

Podwójne zabezpieczenie antykorozyjne dla wymagających użytkowników

Malowanie proszkowe Radom znacząco zwiększa wytrzymałość powłok metalowych. Dzięki systemowi Duplex można także znacząco ograniczyć koszty związane z późniejszą konserwacją metalowych elementów. Jest to bardzo wygodne i niesłychanie praktyczne rozwiązanie. Dzięki dodatkowej powłoce malarskiej można liczyć na dowolny kolor, dlatego też konstrukcje stalowe spełniać będą nie tylko zadania użytkowe, ale również dekoracyjne.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry