Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Producent nierdzewnych zbiorników ciśnieniowych z kolejnymi sukcesami

zbiorniki ze stali nierdzewnej
 |  Artykuł partnera  |  Przemysł

Trudna sytuacja gospodarcza spowodowana pandemią dotknęła praktycznie wszystkie firmy i koncerny. Z perspektywy czasu możemy śmiało powiedzieć, że dzięki zaangażowaniu pracowników, ciężkiej pracy i szukaniu alternatywnych rozwiązać, by sprostać oczekiwaniom klientów, firma Gpi nie tylko potrafiła odnaleźć się w nowej rzeczywistości, ale umocniła swoją pozycję na rynku, stając się liderem w swojej dziedzinie.

Odważne decyzje popłacają

W skład holenderskiej grupy Gpi od 2013 roku wchodzi spółka Gpi Poland, która w 2020 roku otworzyła swój drugi oddział w kraju, zatrudniając tym samym nowych pracowników. Ten odważny krok, mimo niepewnych warunków ekonomiczno-gospodarczych, okazał się dla producenta zbiorników niebywałym sukcesem. Dla firmy produkującej zbiorniki ze stali nierdzewnej, fakt, iż w ciągu ostatniego roku rekordowo wzrosły ceny stali, zdecydowanie nie było ułatwieniem. Mimo to, firma posiada stałą bazę klientów, którzy regularnie inwestują w zbiorniki ze stali nierdzewnej oraz obsługuje nowe firmy z całej Europy.

Nowoczesne podejście do produkcji zbiorników

Co wyróżnia polskiego producenta zbiorników? Innowacyjne działania, duża elastyczność połączona z doświadczeniem w projektowaniu i produkcji. Inżynierowie Gpi są zdania, że to nie cena gra pierwsze skrzypce, ale jakość, wsparcie, zaangażowanie wielu zespołów i gotowość do ciągłej optymalizacji. „Dlatego stawiamy na zaawansowany software i odpowiednie narzędzia kalkulacji, stąd stworzony od podstaw, autorski program TankDesign. Dzięki wizualizacji 3D zbiorników, konstruktorzy Gpi są w stanie precyzyjnie obliczyć, opracować zbiornik i proponować najlepsze rozwiązania dla potrzeb przedsiębiorstw, jednocześnie spełniać restrykcyjne normy, w tym normy europejskie, amerykańskie czy polskie, wedle wymagań klienta. Ekspercka wiedza i zaawansowanie technologiczne to nasze sprawdzone rozwiązania prowadzące do sukcesu”. - zdradzają przedstawiciele Gpi Poland.

zbiorniki

Wysoka pozycja na rynku

Gpi Poland to ludzie, którzy stawiają na jakość relacji z klientami i pracownikami. Istotne dla firmy jest, aby opracowywać przemyślane strategie i wdrażać najlepsze rozwiązania, tak, by sprostać oczekiwaniom rynku. Zarząd Gpi kieruje się założeniami, iż silną pozycję wśród producentów zbiorników gwarantuje rozwój na wielu płaszczyznach, dlatego firma produkuje i dostarcza zbiorniki dla różnych sektorów. Gpi nie raz udowodniło, że jest specjalistą od zbiorników na chemię, dużych zbiorników magazynowych, poprzez małe zbiorniki farmaceutyczne.

Współprace na dużą skale

Producenci i dostawcy zbiorników zdają sobie sprawę z tego, że zadania, jakie stawia współczesny rynek nie są łatwe i że należy sprostać wielu wyzwaniom. Gpi Poland z każdym kolejnym projektem udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania. Śmiało podchodząc do pomysłów klientów firma stała się ekspertem w projektowaniu dużych zbiorników, często budowanych na miejscu. Wyprodukowanie zbiorników powierzały Gpi jedne z największych koncernów w Polsce związanych z branżą chemiczną jak ORLEN Południe, czy przedsiębiorstwa związane z produkcją baterii i akumulatorów, duże browary i międzynarodowe koncerny spożywcze.

produkcja zbiorników

Kolejny rok to nowe szanse na rozwój

2021 rok był dla grupy Gpi przełomowym i pełnym sukcesów okresem. Zważając na dotychczasowe efekty, wciąż rosnące zapotrzebowanie na zbiorniki i nawiązywanie współprac z międzynarodowymi przedsiębiorstwami, Gpi postanowiło rozszerzyć swą działalność, otwierając nową siedzibę w Kassel w Niemczech. Dzięki temu, firma jest w stanie być znacznie bliżej klientów, oferując krótszy czas realizacji zamówień i obsługę niemieckojęzycznych specjalistów. Co więcej, wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na zbiorniki dla branży farmaceutycznej, Gpi otworzyło nową jednostkę biznesową Gpi Pharma, skupiającą się wyłącznie na zbiornikach procesowych, bioreaktorach czy zbiornikach na wodę ultraczystą. Gpi na tym nie poprzestaje i w zanadrzu są kolejne plany rozwoju, na nowe rynki, wszak nie ma rzeczy niemożliwych.

gpi tpe logo

Gpi Poland
Ul. Inwestycyjna 3
49-318 Skarbimierz-Osiedle
www.gpi-tanks.pl