Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


FERGES – prężnie rozwijająca się hurtownia stali

hurtownia stali
 |  Artykuł partnera  |  Przemysł

Hurtownia FERGES od dawna tworzy na polskim rynku swoją markę stawiając coraz odważniejsze kroki. Po ponad 2 latach na rynku Polskim konkuruje z największymi hurtowniami rur stalowych i stali w Polsce. Przyjrzyjmy się, czym zapracowała sobie na taką pozycję i dowiedzmy się, dlaczego warto wybrać ją jako partnera biznesowego w projektach budowlanych i instalacyjnych.

Dynamiczny wzrost hurtowni stali FERGES

Utarło się przekonanie, że najlepsze firmy to firmy funkcjonujące na rynku od lat. Tymczasem początki działalności hurtowni stali FERGES w Polsce sięgają 2019 roku. Zaledwie 2 lata wystarczyło, aby niewielka hurtownia zajmująca się początkowo dystrybucją jedynie rur stalowych przerodziła się w profesjonalną hurtownię stali, która staje się coraz bardziej rozpoznawalna na arenie krajowej, a nawet międzynarodowej. Wszystko za sprawą współpracy z dużymi polskimi i zagranicznymi inwestorami budowlanymi, których projekty realizowane są z wykorzystaniem wysokojakościowych wyrobów stalowych oferowanych przez FERGES.

Na dynamiczny rozwój hurtowni FERGES wpływa także ciągłe poszerzanie oferty. W odpowiedzi za zapotrzebowanie klientów, co jakiś czas wprowadzane są nowe rodzaje wyrobów stalowych, dzięki czemu istnieje duże prawdopodobieństwo, że klienci hurtowni znajdą w jej ofercie dokładnie taki wyrób, jakiego potrzebują. Do asortymentu FERGES co jakiś czas dołączają także nowe kategorie produktów. W trosce o wygodę klientów, FERGES wprowadziło również usługę dostawy zamówionego towaru. Jego realizacja odbywa się z wykorzystaniem własnej floty transportowej hurtowni.

rury stalowe

FERGES – oferta stali zbrojeniowej i rur stalowych

W ofercie FERGES znajdziemy takie wyroby hutnicze jak rury stalowe, blachy stalowe i pręty stalowe. Wszystkie wyroby pochodzą od renomowanych producentów stali działających w Polsce i zagranicą. Rury stalowe znajdują wykorzystanie głównie w tworzeniu różnego typu instalacji i przepustów drogowych. Pręty stalowe wraz z walcówką to wyroby określane zwykle jako stal zbrojeniowa, z uwagi na ich częste zastosowanie w zbrojeniu betonu. Z kolei blachy stalowe najczęściej służą do tworzenia stalowych konstrukcji, np. mostów.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z hurtownią FERGES?

Hurtownia FERGES to polecany partner biznesowy, oferujący nie tylko wysoką jakość sprzedawanych wyrobów stalowych i ich bogaty wybór, ale także wysoki standard obsługi klienta. Firma wielokrotnie wykazała się doskonałym zorganizowaniem, które poskutkowało błyskawiczną realizacją zamówienia i zapobiega opóźnieniom w oddaniu do użytku ważnych obiektów lub instalacji. Zachęcająca do nawiązania współpracy z pewnością jest także możliwość negocjacji cen, jaką hurtownia zapewnia w przypadku większych zamówień.

Hurtownia stali FERGES to doskonały przykład na to, że profesjonalizm w podejściu do klienta oraz stawianie na wysoką jakość oferowanych produktów jest dobra drogą do wybicia się na rynku. FERGES to także dowód na to, że nowe firmy wcale nie mają ograniczonych szans w konkurowaniu z firmami istniejącymi od dawna.