Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Pompy DEPA – gdzie można je nabyć?

Pompy DEPA
 |  Artykuł partnera  |  Przemysł

Kupno pompy przemysłowej to naprawdę poważna inwestycja, a co za tym idzie, warto zrobić solidny research i nabyć ją z oficjalnego, sprawdzonego źródła. Jeśli brać na tapet stosowane w przemyśle paliwowym, chemicznym, spożywczym i farmaceutycznym pompy DEPA, warto zdecydować się na skorzystanie z propozycji przygotowanej dla klientów przez jarosławską firmę - GAA Lobex. Jest ona jedynym prawowitym przedstawicielem marki DEPA na polskim rynku. Jak w praktyce można nabyć tego rodzaju urządzenie?

Pompy DEPA – jak wygląda zakup?

Znalezienie sprawdzonego  sprzedawcy, który jest godzien naszego zaufania, w przypadku wszelkiego rodzaju maszyn, narzędzi i urządzeń przemysłowych nie należy do najłatwiejszych, szczególnie, gdy poza samym urządzeniem, potrzebujemy profesjonalnego doradztwa. Taka usługa jest często niezbędna, by możliwy był wybór najkorzystniejszego rozwiązania.

GAA Lobex to profesjonaliści

GAA Lobex, czyli zlokalizowana na Podkarpaciu firma, jest dystrybutorem pomp przemysłowych oraz mieszadeł, pochodzących z asortymentów cenionych w branży producentów. Poza urządzeniami DEPA, zaopatrzycie się tu w takie marki jak: Varisco, Richter, Düchting czy ELRO. Poza bogatym asortymentem na klientów czeka w tym miejscu kompleksowe podejście, profesjonalizm i wiedza. GAA Lobex proponuje doradztwo w trakcie całej procedury zakupowej.

Nieważne gdzie mieszkasz

Warto zaznaczyć, że przedsiębiorstwo posiada na terenie całego kraju - biura regionalne, umożliwiające świadczenie usług efektywnie, szybko i na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje na temat lokalizacji biur oraz regionalnych przedstawicieli, bez problemu można znaleźć na oficjalnej stronie firmy.

pompy przemysłowe

Montaż i serwis w GAA Lobex

Montaż  oraz serwis to kwestie, na które również należy zwrócić uwagę w przypadku wybranych aplikacji przemysłowych. Oczywiście, w tym temacie GAA Lobex nie zawodzi. Poza tym, że prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, na specjalne życzenie konkretnego klienta firma zamontuje zakupioną pompę.

Pompy DEPA to nie wszystko

Poza pompami sygnowanymi logo marki DEPA, firma oferuje także dodatkowe wyposażenie do nich, takie jak:

  • zawory płynnego rozruchu pompy,
  • membrany zespolone,
  • zewnętrzne powietrzne zawory sterujące DEPA AirSave System.