© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

  • Home
  • Przemysł
  • Fair Play Plus – dostawca kompleksowych rozwiązań z zakresu utrzymywania czystości

Fair Play Plus – dostawca kompleksowych rozwiązań z zakresu utrzymywania czystości

utrzymywanie czystości
 |  Redakcja  |  Przemysł

Fair Play Plus to jeden z niekwestionowanych liderów rynku dystrybucji urządzeń i środków czystości. Naszą misją jest dostarczanie optymalnych i innowacyjnych rozwiązań umożliwiających zachowanie najwyższych standardów higieny w obiekcie, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów z tym związanych. W tym celu stale rozszerzamy naszą ofertę wprowadzając na rynek marki własne FFP, które łączą wysoką skuteczność, wydajność oraz korzystną cenę.

Zaopatrzenie profesjonalnych firm sprzątających i organizacji samodzielnie dbających o czystość obiektu 

Działamy kompleksowo, dostarczając komplementarne wobec siebie rozwiązania, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić higienę obiektu w ujęciu globalnym – od zaopatrzenia w uniwersalne i specjalistyczne środki czyszczące, przez dystrybucję wysokiej jakości maszyn sprzątających Ghibli&Wirbel, aż po zaopatrzenie w artykuły higieniczne z kategorii away from home oraz akcesoria niezbędne do ich dozowania i dystrybucji. Dla Klienta oznacza to możliwość uzyskania kompletnych dostaw środków higieny dla danego obiektu, bez konieczności poświęcania czasu na poszukiwanie brakujących produktów i akcesoriów u innych dostawców. Kompleksowość oferty Fair Play Plus przekłada się również na konkurencyjne ceny i korzystne warunki współpracy, w ramach których realizujemy pojedyncze zamówienia, jednocześnie zapewniając stałe dostawy chemii czyszczącej zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim, ale nie wyłącznie, do profesjonalnych firm sprzątających, którym zależy na uzyskaniu kompleksowego zaopatrzenia w jednym miejscu i w dobrej cenie. Do współpracy zapraszamy również przedsiębiorstwa i organizacje, które samodzielnie dbają o higienę obiektu. Odpowiadając na ich potrzeby i oczekiwania względem systemów czystości dostarczamy środki myjące przeznaczone do mycia ręcznego i maszynowego, środki higieny oraz akcesoria. Jednocześnie jako wyłączny dystrybutor maszyn sprzątających Ghibli&Wirbel stale zapewniamy innowacyjne rozwiązania także z tego sektora rynku usług czystości. 

Consulting i doradztwo 

Obok środków czystości oraz maszyn sprzątających Klienci Fair Play Plus mogą liczyć na fachowe doradztwo we wszystkich kwestiach związanych z utrzymaniem czystości obiektu. Nasi Doradcy pomagają w wyborze najbardziej optymalnych środków czyszczących oraz maszyn i urządzeń, w tym rozwiązań autorskich, które projektujemy i tworzymy w oparciu o doświadczenia klientów i partnerów biznesowych marki. Można nam również zlecić przygotowanie planu higieny danego obiektu, który ułatwi zarządzanie pracami personelu odpowiedzialnego za czyszczenie i konserwację powierzchni, jednocześnie umożliwiając planowanie i terminową realizację dostaw niezbędnych środków czystości i higieny. To wszystko sprawia, że marka Fair Play Plus wykracza daleko poza rolę dostawcy, stając się partnerem.

 

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry