Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Atrakcje turystyczne z transportem Szczyrk - taxi Bus Szczyrk

Szczyrk
Źródło zdjęć: canva
 |  Artykuł partnera  |  Podróże

Szczyrk to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejscowości na mapie naszego kraju. Przez cały rok gości niezliczoną ilość turystów, ze względu na fakt, że bez względu na porę roku jest w stanie zaoferować niezwykłą, rozbudową ofertę wielu, różnorodnych atrakcji. Nic więc dziwnego, że transport z wykorzystaniem naszego 8- osobowego busa to usługa transportowa, która cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród szerokiego grona turystów. Poznajmy z bliska ofertę naszej firmy transportowej Doram. Ciekawi? Zaczynamy!

Dlaczego wynajem naszego busa w Szczyrku wyróżnia się na tle konkurencji?

Taxi Bus Szczyrkktóry oferuje nasza marka, to najwyższa klasa transportu połączona z niską, atrakcyjną ofertą cenową. Takie rozwiązanie sprawia, że jesteśmy w stanie wpisać się w upodobania najbardziej wymagających klientów. Nie jest to tylko slogan reklamowy, którego zadaniem jest przyciągnięcie uwagi. Za wysoką jakością naszej firmy Doram stoją fakty.

Przede wszystkim nasz bus jest pojazdem mechanicznym doskonałej jakości, o pełnej sprawności technicznej. Pojazd podlega stałym przeglądom technicznym. Dzięki temu wszelkie pojawiające się usterki, czy awarię, są na bieżąco usuwane. To sprawia, że podczas wynajmu naszego środka transportu, mogą Państwo cieszyć się bezawaryjną jazdą. 

Na szczególną uwagę zasługuje także wnętrze busa. Po każdym transporcie pojazd jest gruntownie sprzątany, przez co wszyscy użytkownicy mogą cieszyć się doskonałą higieną i czystością podczas jazdy. Co więcej, bus dba także o komfort i jakość podróży turystycznych. Na szczególną uwagę zasługują ergonomiczne, nowoczesne fotele, z możliwością regulacji ustawienia wysokości. Dzięki temu podczas podróży możemy zadbać o właściwą postawę naszego ciała i pełną wygodę. 

Kolejną cechą, która wyróżnia naszą usługą na tle innych, to prowadzenie wynajętego busa przez wykwalifikowanego kierowcę o wieloletnim doświadczeniu. Takie rozwiązanie sprawia, że możemy cieszyć się pełnym bezpieczeństwem podczas turystycznych podróży. 

Jakie atrakcje turystyczne oferuje nam Szczyrk? 

Wynajem busa 8 - osobowego w Szczyrku i jego okolicach, pozwala na niezwykle ciekawe, atrakcyjne wyjazdy turystyczne, bez względu na porę roku. Szczyrk jest miejscowością, która pozwala na zapewnienie rozrywki wszystkim turystom, bez względu na wiek, czy preferencję spędzania wolnego czasu. 

Wśród wielu, licznych propozycji dostępnych w Szczyrku, wyróżnić można kilka najbardziej popularnych: 

  • Deptak Nad Żylicą. Ścieżka pieszo-rowerowa w Szczyrku,
  • Plac św. Jakuba, który znajduje się w centrum Szczyrku,
  • Sanktuarium św. Jakuba Apostoła w Szczyrku,
  • Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski w Szczyrku na Górce,
  • Kolejka na Skrzyczne,
  • Szlaki turystyczne (szlak na Malinowską Skałę z Przełęczy Salmopolskiej, Klimczok, Schronisko na Błatniej, Szyndzielnia),
  • Kompleks Skalite

i wiele innych. Oprócz tego, przez cały rok na terenie miasta organizowane są różnego rodzaju imprezy plenerowe, takie jak m.in.: koncerty muzyczne, festiwale kulinarne, i wiele innych. W każdym z tych przypadków, bez względu na to, czy chcemy wyruszyć na szlak, zwiedzić okoliczne obiekty sakralne i historyczne, wybrać się na stok narciarski, czy na imprezę z rodziną, czy przyjaciółmi- nasza firma Doram, która oferuje wynajem busa, służy pomocą. Dzięki naszej usłudze będziesz mógł czuć się maksymalnie swobodnie, bez obaw o miejsce postojowe, dojazd, czy pełną sprawność i siłę do prowadzenia pojazdu. Takie rozwiązanie sprawia, że znacząco wzrasta poczucie humoru, jak również chęć do odgrywania nowych miejsc położonych w Szczyrku i jego okolicach. 

Atrakcyjna oferta cenowa 

Nasza firma transportowa oferująca wynajem nowoczesnego busa, zawsze na pierwszym miejscu stawia zadowolenie swoich klientów. W tym celu połączyliśmy najwyższą jakość naszych usług wraz z niską, atrakcyjną ofertą cenową. Zwłaszcza w porównaniu wynajmu auta, gdzie należy uiścić kaucję, licząc się z wyższymi kosztami, a nawet w zestawieniu do korzystania z własnego środka transportu. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj z komfortowego transportu turystycznego w znanej miejscowości turystycznej.