Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Zaplanuj wypoczynek w Gorzowie Wielkopolskim

pokój hotelowy
 |  Artykuł partnera  |  Podróże

Potrzebujesz chwili wytchnienia? A może zastanawiasz się, w jakie miejsce się wybrać na nieco dłuższy wypoczynek? Wśród licznych miejscowości na terenie naszego kraju warto postawić na Gorzów Wielkopolski. To urokliwe miasto oraz okoliczne atrakcje dostarczą ci wielu przygód i pozwolą naładować baterie. Poznaj najciekawsze miejsca i propozycje noclegowe. 

  • Wakacje w mieście — Gorzów Wielkopolski i jego uroki
  • Zostań na dłużej w centrum miasta — atrakcje turystyczne
  • Gorzów Wielkopolski — hotele dla ciebie i całej rodziny 

Wakacje w mieście — Gorzów Wielkopolski i jego uroki

Gorzów Wielkopolski to miasto położone w zachodniej części Polski. Ze względu na swoje położenie nazywany jest centrum Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego, który skupia takie miasta, jak: Deszczno, Bogdaniec, Sanok, Strzelce Krajeńskie i Lubiszyn. Na szczególną uwagę zasługuje stara architektura i zachowana zabytkowa części miasta, której historia sięga  czasów II wojny światowej. 

Jeśli jesteś amatorem zwiedzania wyjątkowych zabytków oraz miejskich atrakcji turystycznych, Gorzów Wielkopolski z całą pewnością spełni twoje oczekiwania. Stary spichlerz, wieża widokowa na rondzie, czy w końcu bulwar nadwarciański i most starego miasta to wybrane propozycje, obok których nie możesz przejść obojętnie. 

Zostań na dłużej w centrum miasta — atrakcje turystyczne 

W Gorzowie Wielkopolskim czeka na ciebie możliwość bezpośredniego obcowania z egzotycznym ptactwem. Otwarta cały rok papugarnia to wyjątkowe miejsce, w którym zwiedzający mogą zaobserwować kilkanaście gatunków papug. To, co wyróżnia tę propozycję, to możliwość karmienia ptactwa bezpośrednio z ręki. Jest tylko jeden warunek — pokarm musi być zakupiony bezpośrednio w papugarni. Dzięki temu pracownicy mogą mieć pełną kontrolę nad ilością podawanego jedzenia oraz jego jakością. 

Gorzów Wielkopolski — hotele dla ciebie i całej rodziny 

Gdzie wynająć pokój w miejscowości Gorzów Wielkopolski? Jedną z ciekawszych propozycji gwarantuje hotel Mieszko (gorzów wielkopolski). Zlokalizowany w centrum Gorzowa Wielkopolskiego elegancki hotel sprawdzi się zarówno podczas rodzinnych wypadów, jak i podróży służbowych. Do dyspozycji gości są nie tylko przestronne i komfortowe pokoje, ale również hotelowa restauracja serwująca nietuzinkowe dania. Co więcej, na gości biznesowych czeka w pełni wyposażona sala konferencyjna oraz liczne udogodnienia na terenie obiektu. 

Województwo lubuskie to obszar pełen wyjątkowych miejsc, które warto odwiedzić. Pamiętaj, aby wybierając się na wycieczkę postawić na najlepsze hotele, które w pełni spełnią twoje oczekiwania.