Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Wesele nad jeziorem w lesie - gdzie zorganizować niezapomniane przyjęcie?

piękna panna młoda z mężem w parku
 |  Artykuł partnera  |  Podróże

Wesele nad jeziorem to wydarzenie, które ma w sobie coś całkowicie marzycielskiego. Tego typu lokalizacja może być bowiem idealnym miejscem na Twój wyjątkowy dzień. W Polsce znajdziemy wiele obiektów, które oferują zorganizowanie ślubu w otoczeniu naturalnej scenerii. Jednym z nich jest Hotel Natura Residence Business&SPA****. Dlaczego to doskonała lokalizacja na niezapomniane przyjęcie nad jeziorem? Koniecznie sprawdź poniższy artykuł. Miłej lektury!

Świetne położenie obiektu 

Niezwykle istotną kwestią w kontekście organizacji uroczystości ślubnych, jest ich lokalizacja obiektów weselnych. Miejsca położone w niewielkiej odległości od ważnych punktów komunikacyjnych (takich jak m.in. lotnisko i trasa S1) to duże ułatwienie dla Gości zza zagranicy. Dlatego warto zwrócić uwagę, czy miejsce sala weselna znajduje się w dobrze dostępnym miejscu. Hotel Natura Residence Business&SPA**** będzie zatem pod tym względem doskonałym wyborem. Obiekt zlokalizowany jest bowiem zaledwie 10 km od lotniska w Przyrzowicach oraz 30 km od Katowic. 

Malownicze miejsce nad wodą

Ceremonia ślubna w plenerze ma z pewnością inny charakter niż ta, która odbywa się w pomieszczeniu zamkniętym. Decydując się na wesele nad jeziorem w lesie, możesz liczyć na to, że przyroda będzie niezwykłą atrakcją uroczystości. Z pewnością każdy z Twoich Gości pokocha widok bujnych drzew oraz majestatycznego jeziora. Hotel Natura Residence jest doskonałym miejscem na ceremonię dla tych, którzy chcą powiedzieć sobie „tak” w otoczeniu malowniczej przyrody. 

Jeśli najszczęśliwsze chwile Waszego związku spędzacie właśnie otoczeni przyrodą, dlaczego by nie wykorzystać tej scenerii do organizacji własnego ślubu? Blask promieni słońca oraz przyjemny zapach lasu potrafią wprowadzić ciało w doskonały nastrój. Co więcej, organizując ceremonię na świeżym powietrzu, wykorzystasz naturalne piękno naszej natury jako dekorację swojej uroczystości. Oprócz tego, zadbasz również o doskonałe oświetlenie podczas wykonywania sesji ślubnej. Fotografie na tle malowniczej przyrody z pewnością będą niesamowitą pamiątką. 

Pomoc w zorganizowaniu oprawy ślubu 

Choć cały proces przygotowywania przyjęcia weselnego może być bardzo ekscytujący, to jednak organizacja całej uroczystości wymaga dużo pracy. Mając do wyboru tak wielu wykonawcóww czy nieskończoną ilości usług oraz pomysłów na wystrój, nietrudno o zawrót głowy. Na szczęście Hotel Natura Residence oferuje pomoc w przygotowaniu tego ważnego wydarzenia. Obiekt współpracuje bowiem z profesjonalnym zespołem muzycznym, cukiernią, fotografem oraz jubilerem. Zorganizuje również wymarzone dekoracje. W związku z tym ci specjaliści zadbają o szczegółowe zaaranżowanie oprawy artystycznej w dniu wesela. Jest to z pewnością duże ułatwienie dla par, które potrzebują kompleksowego wsparcia w kwestii organizacji przyjęcia ślubnego. 

Nocleg dla Gości na najwyższym poziomie 

Nocleg Gości weselnych na Twoim przyjęciu może znacząco wpłynąć na finalny odbiór całej uroczystości. Kiedy już wybierzesz miejsce na wesele, musisz bowiem dowiedzieć się, gdzie będą nocować Twoi znajomi i rodzina. Jeśli planujesz zatem ślub w plenerze na Śląsku, Hotel Natura Residence będzie strzałem w dziesiątkę! Obiekt oferuje nocleg dla Gości na najwyższym poziomie. Pokoje są wyciszone, dostosowane pod względem temperatury, wygody, wielkości oraz dostępu do Internetu. A nie da się ukryć, że tego typu udogodnienia będą ogromnym atutem dla tych, którzy cenią sobie wysokiej klasy zakwaterowanie. 

Jeśli to możliwe, wybierz zatem miejsce, w którym znajdziesz przestrzeń na zorganizowanie ceremonii oraz hotel na miejscu. Planując przyjęcie weselne, rozważ rezerwację pokoi w hotelu w pobliżu miejsca uroczystości. Dzięki temu zapewnisz sobie oraz swoim Gościom nocleg w komfortowych pokojach, zaledwie kilka kroków od przyjęcia weselnego. Nocleg w miejscu ślubu to naprawdę wiele zalet, ponieważ Twoi przyjaciele i rodzina będą mogli dobrze się bawić, nie zastanawiając się, jak wrócą do domu i czy znajdą nocleg późnym wieczorem.