Czy finansowanie jest warte zadośćuczynienia?

Niektórzy właściciele domów mogą nigdy nie re-finansować, podczas gdy inni często mogą wielokrotnie finansować finansowanie. Jest to decyzja, która w dużej mierze zależy od osobistych preferencji. Oczywiście istnieją pewne korzyści finansowe, które mogą wynikać z ponownego finansowania, ale dla niektórych właścicieli domów te korzyści nie warto kłopot z przechodzenia przez hipotekę re-finance. Dla tych właścicieli domów całkowita suma oszczędności lub możliwość obniżenia miesięcznych płatności nie jest po prostu warta wysiłku w celu zbadania opcji ponownego finansowania, porównywania zakupów pożyczkodawców i zapłaty kosztów zamknięcia w celu uzyskania re-finance.

Czy niektórzy właściciele domów po prostu leniwie?

Tak, spójrzmy na to, że wszyscy odwiedziliśmy dom przyjaciela, żeby znaleźć bunnieski pod kanapą lub rozwinięte pranie leżące na podłodze. Zazwyczaj jednak lenistwo nie jest winą, gdy właściciel domku nie chce refinansować pomimo możliwości uzyskania ogólnych oszczędności lub niższych miesięcznych płatności. W tych przypadkach właściciel domu może po prostu zdecydować się na niefinansowanie, ponieważ nie są pewni podejmowania właściwych decyzji. Właściciele tych firm zasadniczo decydują, że są zadowoleni z ich obecnej sytuacji finansowej i nie są skłonni do wprowadzania zmian, które mogą lub nie mogą poprawić tego warunku. Prawdopodobnie te same właściciele domów będą ponownie finansować swój dom, jeśli wszystkie prace zostały wykonane dla nich i zostały zagwarantowane poprawę sytuacji finansowej.

Czy niektórzy właściciele domów po prostu nie rozumieją korzyści finansowych?

Może to również być prawdą. Właściciele domów, którzy nie w pełni zrozumieją potencjalne oszczędności, które mogą być zaangażowani w dofinansowanie, prawdopodobnie nie zostaną poddane procesowi ponownego finansowania. Dla tych właścicieli domów może się wydawać, że wysiłki nie są warte z korzyści, jakie otrzymują. Jeśli właściciel domu miał lepsze zrozumienie sytuacji, mogą mieć odmienne zdanie, ale w tym przypadku właściciele domów mogą nie być w stanie zrozumieć konsekwencji ponownego finansowania.

Rozważmy czynniki związane z refinansowaniem. Większość równań wykorzystywanych do uzasadnienia korzyści z dofinansowania jest dość złożona. Są kalkulatory dostępne online, które czynią to bardzo proste dla właścicieli domów, aby wprowadzić znane informacje i uzyskać pożądane rezultaty. Kalkulatory te zwykle nie wyjaśniają, w jaki sposób są wykonywane obliczenia. Może to utrudnić niektórym właścicielom domowym zaakceptowanie wyników tych kalkulatorów. W takim przypadku właściciel domu prawdopodobnie nie będzie skłonny automatycznie akceptować wyników generowanych przez te kalkulatory. Ponadto właścicielem domu do wynajęcia może nie rozważyć ponownego finansowania, dopóki nie uda im się potwierdzić tych obliczeń. W zależności od umiejętności matematyki właściciela domu może to być krótki proces lub długotrwały proces.

Czy przekonać właściciela domów do ponownego finansowania?

Jest to trudne pytanie, ponieważ odpowiedź zależy od wielu czynników. Niektórzy właściciele domów mogą być bardzo ufni i mogą być przekonani do ponownego finansowania z niewielkim wysiłkiem. Odwrotnie, niektórzy właściciele domów mogą być dość strzeżeni pod względem ich sytuacji finansowej. Właściciele tych domów mogą podejrzewać, że ponowne finansowanie może poprawić ich sytuację finansową. Te podejrzenia mogą utrudnić właścicielowi domu przekonanie o zmianie. Kiedy podejrzenia zaczną się rozwijać, właściciel domu może albo szukać dodatkowych informacji na ten temat albo stać się mniej otwarty na dodatkowe informacje. Chociaż jedno z przypadków może doprowadzić właściciela domów bardziej prawdopodobnych do przekonania o ponownej finansowaniu innego przypadku, prawdopodobnie sprawi, że będzie mniej chętny do ponownego finansowania.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Positive SSL