Czy płaci do ponownego finansowania?

Jest to pytanie, które wielu właścicieli domów może mieć, gdy rozważają ponowne finansowanie ich domu. Niestety odpowiedź na to pytanie jest dość złożona, a odpowiedź nie zawsze jest taka sama. Istnieją pewne standardowe sytuacje, w których właścicielem domu do wynajęcia może zbadać możliwość ponownego finansowania. Te sytuacje obejmują, gdy stopa procentowa maleje, gdy poprawia się ocena kredytowa właściciela domu i gdy właściciel domu ma znaczną zmianę w swojej sytuacji finansowej. Chociaż ponowne finansowanie może nie być koniecznie uzasadnione w tych wszystkich sytuacjach, z pewnością warto przynajmniej zbadać.

Spadek Oprocentowania

Spadek stóp procentowych często powoduje, że właściciele domów zaciągają się do ponownego finansowania. Jednak właściciel domu powinien dokładnie rozważyć spadek stóp przed podjęciem decyzji o ponownym finansowaniu. Ważne jest, aby pamiętać, że właściciel domów zapłaci za zamknięcie za każdym razem, gdy ponownie finansują. Koszty zamknięcia tych materiałów mogą obejmować opłaty za aplikację, opłaty związane z założeniem, opłaty za przeprowadzenie oceny i różne inne koszty i mogą się szybko zwiększyć. Ze względu na tę opłatę każdy właściciel domu powinien dokładnie ocenić swoją sytuację finansową w celu ustalenia, czy ponowne finansowanie będzie warte. Ogólnie rzecz biorąc, opłaty za zamknięcie nie powinny przekraczać całkowitych oszczędności i czasu, w którym właściciel domu jest zobowiązany utrzymać nieruchomość w celu odzyskania tych kosztów nie powinien być dłuższy niż właściciele domów planują utrzymanie nieruchomości.

Ulepszenia punktów kredytowych

Kiedy ocena kredytowa właściciela domu poprawia się, biorąc pod uwagę ponowne finansowanie jest uzasadnione. Kredytodawcy są w branży zarabiania pieniędzy i są bardziej skłonni oferować korzystne stawki osobom o wysokim poziomie kredytu, niż oferują te stawki osobom o słabym kredytowaniu. W rezultacie osoby o złym kredytowaniu mogą oferować takie warunki, jak wysokie oprocentowanie czy kredyty hipoteczne z regulowaną stopą procentową. Właściciele domów, którzy mają do czynienia z tymi okolicznościami, mogą zbadać ponowne finansowanie, gdy ich kredyt poprawi się. Dobra rzeczą na temat ocen kredytowych są błędy i błędy są usuwane z rejestru. W rezultacie właściciele domów, którzy szczerze starają się naprawić swój kredyt poprzez dokonywanie płatności we właściwym czasie, mogą w przyszłości znaleźć się w lepszej pozycji kredytowej.

Kiedy wyniki kredytowe są wyższe, kredytodawcy są skłonni oferować niższe stopy procentowe. Z tego powodu właściciele domów powinni rozważyć opcję lub ponowne finansowanie, gdy ich punktacja kredytowa zaczyna mieć wyraźną poprawę. Podczas tego procesu właścicielem domu do wynajęcia może zdecydować, czy zwrot z inwestycji w tych warunkach jest zbyteczny.

Zmieniona sytuacja finansowa

Właściciele domów powinni również rozważyć ponowne finansowanie, gdy nastąpi znaczna zmiana ich sytuacji finansowej. Może to obejmować duży wzrost, a także utratę pracy lub zmianę kariery, powodując znaczną utratę wynagrodzenia. W każdym przypadku ponowne finansowanie może stanowić realne rozwiązanie. Właściciele domów, którzy zarabiają znacznie więcej pieniędzy, mogą rozważyć ponowne finansowanie w celu spłacenia swoich długów wcześniej. Z drugiej strony ci, którzy nie potrafią wypełnić swoich miesięcznych zobowiązań finansowych, mogą zwrócić się do ponownego finansowania jako sposobu na wydłużenie długów, co obniży miesięczne płatności. Może to spowodować, że właściciel domu płaci więcej pieniędzy w dłuższej perspektywie, ponieważ rozciąga dług w dłuższym okresie wypłaty, ale może okazać się konieczny w razie potrzeby. W tych przypadkach niższa miesięczna płatność może być bardziej warta zapłaty w dłuższej perspektywie.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Positive SSL