Porównywanie zakupów w przypadku ponownego finansowania

Właściciele domów, którzy ponownie finansują swój dom na pierwszy lub nawet drugi lub trzeci raz, powinni dokładnie zbadać wszystkie dostępne opcje w celu zapewnienia jak najlepszej stopy procentowej i warunków. Właściciele domów są czasami leniwi przy ponownym finansowaniu. Może wystąpić duży spadek stóp procentowych lub zmiana sytuacji finansowej, która gwarantuje ponowne finansowanie. Chociaż właściciel domu może mieć świadomość, że finansowanie jest uzasadnione, właścicielem domu do wynajęcia może nie być świadomy, że czasami zajmuje dużo pracy, aby znaleźć najlepsze możliwe stawki i warunki.

Właściciele domów często skłaniają się do ponownego finansowania z tym samym pożyczkodawcą, który przyznał pierwotną hipotekę lub z tym samym pożyczkodawcą, który zajmował się wcześniejszymi finansami. Teoria tego rozumowania jest taka sama, jak "Jeśli nie jest złamane, nie napraw." Właściciele tych domów stwierdzają, że ich obecna hipoteka jest wystarczająca i są zadowoleni z obecnego kredytodawcy, więc nie ma potrzeby badania Dalsze opcje. Jednak ta postawa kawalerii może być dość kosztowne dla właścicieli domów.

Wypróbuj wszystkie opcje

Właściciele domów, którzy rozważają ponowne finansowanie swojego domu, powinni skontaktować się z wieloma kredytodawcami i otrzymywać noty z każdego z nich. Podczas pozyskiwania ofert właściciele domów powinni rozważyć wszystkie dostępne opcje, ale powinni ograniczyć te opcje do ustalonego pożyczkodawcy. Chociaż nowszy pożyczkodawca może oferować fantastyczne stawki i warunki pożyczki, uważa się, że jest dość ryzykowne, aby przejść z tego typu pożyczkodawcy w przeciwieństwie do bardziej ugruntowanego pożyczkodawcy.

Właściciele, którzy chcą przeprowadzić dochodzenia w mniejszym pożyczkodawcy, którzy nie mają ustalonej historii, powinni zachowywać ostrożność. O ile kredytodawca nie ufa zaufanym znajomym i członkom rodziny, którzy chcą zaopiekować się kredytodawcą, właściciel domu powinien dokładnie zbadać tych mniejszych kredytodawców. Odwiedzenie adresu internetowego nie jest najlepszym sposobem na zapewnienie wiarygodności. Projektowanie profesjonalnej witryny jest dosyć prostym procesem. Większość projektantów witryn internetowych może zaprojektować i przesłać taką witrynę w niecały dzień.

Przyjazny Konkurs

Porównując zakupy za najbardziej korzystne ceny, właściciele domów powinni dobrze, wiedzą, że robią zakupy po cenach i nie podejmują natychmiastowej decyzji. Kredytodawcy, którzy wiedzą, że mają jakąś konkurencję, mogą z większym prawdopodobieństwem zaoferować niższą stopę procentową niż gdyby nie myśleli, że właściciel domu rozważył inne opcje. Chociaż nie wydaje się to dość sprawiedliwe dla pożyczkodawcy, to działalność polegająca na ponownym finansowaniu jest konkurencyjna. Podobnie jak hydraulik może oferować jego najbardziej konkurencyjną stawkę, jeśli wie, że właściciel domaga się szacunków wielu różnych hydraulików, kredytodawcy są skłonni zrobić to samo. Robią pieniądze od właścicieli domów i posiadanie właściciela domu po re-finansowaniu kredytu hipotecznego nie pomaga im w ogóle finansowo.

Niektórzy kredytodawcy mogą pomyśleć, że właściciel domu blefuje i może nie oferować najlepszej ceny początkowo. Jednakże, jeśli właściciel odrzuci ofertę i stwierdzi, że mają lepszą ofertę z innym pożyczkodawcą, pierwszy kredytodawca może być skłonny oferować niższe oprocentowanie tylko po to, aby zobaczyć, czy mogą kołysać właścicieli domów. Chociaż koszt jest z pewnością ważny, nie jest jedynym czynnikiem do rozważenia. Niektórzy właściciele domów mogą ponownie finansować pożyczkodawcę, który oferuje nieco wyższe stawki, jeśli właściciel domu czuje się tak, jakby ten pożyczkodawca bardziej reagował na jego potrzeby.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Positive SSL