Korzyści z ponownego finansowania

Istnieje wiele korzyści, które mogą być związane z ponownym finansowaniem domu. Chociaż istnieją sytuacje, w których ponowne finansowanie nie jest właściwą decyzją, istnieje wiele korzyści, które można uzyskać dzięki refinansowaniu na korzystnych warunkach. Niektóre z tych korzyści obejmują niższe płatności miesięczne, konsolidację długów i możliwość wykorzystania istniejącego kapitału własnego w domu. Właściciele domów, którzy rozważają ponowne finansowanie, powinni rozważyć każdą z tych opcji z ich aktualną sytuacją finansową w celu ustalenia, czy chcą oni ponownie sfinansować swój dom.

Niższe miesięczne płatności

Dla wielu właścicieli domów możliwość obniżenia płatności miesięcznych jest bardzo atrakcyjną zaletą ponownego finansowania. Wielu właścicieli domów żyje paycheck aby wypłaty i dla tych właścicieli domów znaleźć możliwość zwiększenia swoich oszczędności może być monumentalnym wyczynem. Właściciele domów, którzy są w stanie wynegocjować niższe oprocentowanie, kiedy ponownie finansują swój dom, prawdopodobnie skorzystają na niższych miesięcznych spłatach hipotecznych wynikających z decyzji o ponownym finansowaniu.

Co miesiąc właściciele domów składają wypłatę kredytu hipotecznego. Płatność ta jest zazwyczaj wykorzystywana do spłaty części odsetek oraz części zasady kredytu. Właściciele, którzy mogą refinansować pożyczkę z niższym oprocentowaniem, mogą zauważyć spadek kwoty, jaką płacą zarówno z tytułu odsetek, jak i zasady. Może to wynikać z niższej stopy procentowej, jak również niższego salda. Kiedy dom jest finansowany ponownie, druga hipoteka jest zaciągnięta w celu spłaty pierwszego kredytu hipotecznego. Jeśli istniejąca hipoteka miała już kilka lat, prawdopodobnie właścicielem domu do wynajęcia jest już pewien kapitał i wypłaciła część poprzedniej zasady. Pozwala to właścicielowi domu wykupić mniejszą hipotekę, gdy ponownie finansują swój dom, ponieważ spłacają mniejszy dług niż pierwotną cenę zakupu domu.

Konsolidacja zadłużenia

Niektórzy właściciele domów zaczynają badać ponowne finansowanie w celu konsolidacji zadłużenia. Dotyczy to zwłaszcza właścicieli domów, którzy mają wysokie zadłużenia odsetkowe, np. Zadłużenie z tytułu kart kredytowych. Pożyczka konsolidująca zadłużenie umożliwia właścicielowi domów wykorzystanie istniejącego kapitału własnego w domu jako zabezpieczenie w celu zabezpieczenia kredytu o niskim oprocentowaniu, który jest wystarczająco duży, aby spłacić istniejące saldo w domu, jak również wiele innych długów, takich jak zadłużenie z tytułu kart kredytowych, samochód Pożyczki, pożyczki studenckie lub inne długów właściciela domu.

Gdy dokonuje się ponownego finansowania w celu konsolidacji zadłużenia, nie zawsze jest to ogólny wzrost oszczędności. Ci, którzy starają się konsolidować swoje długy, często zmagają się z miesięcznymi płatnościami i szukają opcji, która ułatwi właścicielowi domów zarządzanie ich miesięcznymi rachunkami.

Ponadto konsolidacja zadłużenia może uprościć proces płacenia miesięcznych rachunków. Właściciele domów, którzy obawiają się uczestnictwa w miesięcznych programach płacowych mogą być przytłoczeni kwotą rachunków, które muszą płacić każdego miesiąca. Nawet jeśli wartość tych rachunków nie jest niepokojąca, wystarczy zapisać kilka czeków każdego miesiąca i upewnić się, że są wysyłane, z odpowiednim wyprzedzeniem, do właściwej lokalizacji mogą być przytłaczające. Z tego powodu wielu właścicieli domów często ponownie finansuje kredyt hipoteczny, aby zminimalizować kwotę płatności, którą wykonują co miesiąc.

Korzystanie z istniejącego kapitału własnego w domu

Innym popularnym powodem ponownego finansowania jest wykorzystanie istniejącego kapitału własnego w domu. Właściciele domów, którzy mają znaczną ilość kapitału własnego w domu mogą uznać, że mogą wypłacić część tego kapitału własnego w innych celach. Może to obejmować udoskonalenia w domu, rozpoczęcie działalności gospodarczej, wymarzone wakacje lub wykształcenie wyższe. Właściciel domów nie ogranicza się do tego, w jaki sposób mogą korzystać z kapitału własnego w domu i mogą ponownie finansować linię kredytową w domu, która może być wykorzystana w dowolnym celu, jaki można sobie wyobrazić. Linia kredytowa w domu różni się od pożyczki, ponieważ fundusze nie są wypłacane od razu. Zamiast tego fundusze są udostępniane właścicielowi domu, właściciel domu może wycofać te znaleziska w dowolnym momencie podczas okresu naliczania.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Positive SSL