Dziewięć Kroków, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo witryny

Nie ma nic gorszego niż posiadanie witryny przez hakera. Może to powodować tak dużą nieufność klientów, jeśli zagraża bezpieczeństwu klienta i generalnie pozostawia mnóstwo ogromnego bałaganu do czyszczenia. Chcesz mieć pewność, że masz bezpieczną witrynę internetową. Oto dziewięć sposobów, w jaki możesz zachować swoją witrynę internetową przed niebezpieczeństwem hakerów.

1. Znać, jakie zagrożenia są tam. Hakerzy zawsze wymyślają nowe sposoby wejścia do witryny. Musisz być o krok dalej, wiedząc o najnowszych sztukach, które naruszają Twoją witrynę. Istnieją witryny z technologiami, które mogą pomóc Ci wiedzieć, jakie są najnowsze i najgorsze haki, dzięki czemu można chronić witrynę przed zagrożeniem.

2. Zablokuj go. Trzeba im utrudnić wejście do nich poprzez silniejsze hasła i więcej papierów wartościowych, na przykład ograniczanie liczby domyślnych haseł w witrynie. Upewnij się, że hasła są silne i często zmieniają się. Częste automatyczne wylogowania i ponowne logowanie pomogą Ci wyprzedzić tych hakerów. Powstrzymaj się od wysyłania haseł za pośrednictwem poczty elektronicznej w przypadku, gdy Twój e-mail został naruszony i nie jesteś świadomy.

3. Bądź na bieżąco. Jeśli zawsze aktualizujesz oprogramowanie komputerowe i oprogramowanie zabezpieczające, gdy dostępne są aktualizacje, zamiast czekać, sprawisz, że witryna będzie bezpieczniejsza. Firmy oprogramowania zawsze szukają ochrony swoich klientów. Po wykonaniu kroku nr 1 powyżej, są świadomi najnowszych sztuczek dotyczących hakerów i starają się znaleźć sposoby zapobiegania ich wystąpieniu w ich oprogramowaniu. Tak szybko, jak aktualizacja jest dostępna, nie przeciągnij stóp na jego przyjęcie.

4. Użyj zapór. Umieść firewall, który pomoże zachować ludzi na zewnątrz. Może to wymagać miesięcznej opłaty, ale warto to zrobić, jeśli zatrzyma się nieupoważnione osoby przed dostaniem się do witryny. W dłuższej perspektywie można zaoszczędzić tyle czasu, pieniędzy i bólu serca.

5. Strony administratora powinny być ukryte. Nigdy nie chcesz, aby strona administracyjna znajdowała się w wyszukiwarce. Istnieje sposób na zapobieganie ich wyświetlaniu w wyszukiwarkach, uniemożliwiając dostęp do portalu wejściowego witryny. Istnieją roboty, których możesz użyć, aby uniemożliwić wyświetlanie się w wyszukiwarkach swojej stronie administracyjnej.

6. Zatrzymaj przesyłanie plików. Cóż, nie całkiem, ale należy je ograniczyć. Błędy mogą dostać się do Twojego systemu poprzez przesyłanie plików, nawet jeśli są skanowane. Porozmawiaj z hostem witryny o konfigurowaniu zewnętrznego katalogu głównego i użyj skryptu, aby uzyskać dostęp do nich.

7. Użyj oprogramowania szyfrującego. Wiesz, co potwierdza klientów? Kiedy przejdą na Twoją witrynę i zobaczysz "https". "S" oznacza bezpieczne. Dodanie tego do bazy danych Twojej witryny uniemożliwi czytanie informacji podczas tranzytu.

8. Nie zezwalaj na automatyczne wypełnianie. Chociaż jest to świetne rozwiązanie dla klientów i mogą się nimi spodobać, to ma swoje zagrożenia. Jeśli użytkownik traci telefon lub komputer, każdy, kto uzyska dostęp do telefonu / komputera, może następnie wypełnić informacje, dając im dostęp do prywatnych informacji użytkownika. Mogą nie wiedzieć, że Twoja witryna spowodowała to, ale nie chcesz być powodem, dla którego ktoś jest zagrożony.

9. Zawsze w kopii zapasowej. W przypadku najgorszego postępowania najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie informacji zapisanych w więcej niż jednej lokalizacji. Tworzenie kopii zapasowych w wielu lokalizacjach. Częste kopie zapasowe. Zrób kopię zapasową.

Po tych dziewięciu wskazówkach pomocne będzie zachowanie witryny i klientów. Jakie inne wskazówki masz na utrzymanie swojej witryny?

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Positive SSL