Firma Microsoft aktualizuje produkt Surface Pro, ale nie nazywaj go tabletem

Firma Microsoft chce, abyś przemyślał nowy Surface Pro jako laptop z ekranem dotykowym, a nie tablet z klawiaturą.
Ogłoszony we wtorek podczas imprezy prasowej w Szanghaju, laptop 2 w 1 jest szybszą i ciszej wersją Surface Pro 4, ale bez nadmiernej liczby dodatkowej w jej imieniu.
Nowy wygląd powierzchni Pro wygląda jak poprawa, nie różni się w żaden inny sposób. Jego konstrukcja jest podobna do poprzedniej wersji, ale nieco zaokrąglone krawędzie i nowe kolorowe opcje klawiatury. Microsoft (MSFT, Tech30) twierdzi, że jest to 3,5 razy szybszy niż jego poprzednik, z ulepszonymi specyfikacjami, w tym procesor Intel (INTC, Tech30) siódemki generowany bez hałaśliwego wentylatora. Według firmy Microsoft, wydłuża się żywotność baterii i może trwać nawet 13,5 godziny.


Proces Surface Pro zaczyna się od 799 dolarów, ale w pełni oszukany model ze wszystkimi dzwonkami i gwizdkami może kosztować do 2500 USD. Będzie on dostępny 15 czerwca na 27 rynkach, w tym w Chinach.
Są inne niewielkie zmiany, które mogą przyciągnąć pracowników mobilnych, takich jak opcja 4G LTE i zwiększona czułość rysików. Zostanie uruchomiona najnowsza aktualizacja programu Microsoft Update dla 10 twórców, a Pen powierzchniowy będzie teraz działał w programie Microsoft Office. Później w tym roku otrzyma nową aplikację Whiteboard dla "dwuprocesorowego farbowania", która ciągnie się tam iz powrotem.
W urządzeniu nie ma portu USB-C. Yusuf Mehdi, wiceprezes Microsoftu Windows i urządzeń, powiedział CNNTech, że firma trzyma się standardowego portu USB z powodu szybszego ładowania. Choć firma uważa, że ​​nadchodzi czas USB-C, Mehdi powiedziała, że ​​nie jest jeszcze wystarczająco popularny.
Powiązane: LinkedIn przynosi prawie 1 miliard dolarów dla firmy Microsoft
Kiedy to zostało ogłoszone w 2012 roku, oryginalna powierzchnia była sprzedawana jako tablet. Była to wzbogacona na iPad imitacja z mądrym dodaniem okładki klawiatury. Gdy zarówno Apple, jak i Microsoft pogoni za mobilną siłą roboczą, ich podejście uległo zmianie.
Firma Apple (AAPL, Tech30) przyjęła rysik i miękką klawiaturę do swojej linii iPad Pro. Wtedy Microsoft wstecz i dodał twardą pełną klawiaturę z gładzikiem, zauważając, że specjaliści od telefonów komórkowych chcą pisać na różnych powierzchniach, w tym na okrążeniach.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Positive SSL