Ten gadżet przekształca iPhone w drukarki fotograficzne - z wirtualnym skrętem

Według cyfrowej firmy badawczej InfoTrends, w 2017 r. Ludzie na całym świecie będą musieli szacować 1,2 biliona zdjęć cyfrowych.
Ale ile zdjęć zostanie wydrukowanych? Prawdopodobnie nie wiele.


Prynt, uruchomienie założone w 2014 roku, próbuje poprawić sposób udostępniania treści cyfrowych - dzięki drukowaniu zdjęć, rozszerzonym urządzeniom na smartfony.
Firma Prynt po raz pierwszy uruchomiła drukarkę do drukarek fotograficznych w 2015 roku na stronie Kickstarter, a teraz ujawnia wersję drugiej generacji. CNNTech dostał wczesne spojrzenie na nową "Prynt Pocket", która jest dostępna za 150 USD od wtorku.
Kieszeń Prynt, która umożliwia drukowanie zdjęć bezpośrednio z telefonu iPhone, jest o połowę mniejsza od oryginału i może być używana bez konieczności usuwania istniejącej obudowy telefonu.
Pomysł polega na tym, że cyfrowe i fizyczne nie muszą być wykluczające się wzajemnie: użytkownicy mogą chwytać moment zarówno fizycznie, jak i społecznie - wideo.
Oto jak to działa: Pobierz aplikację Prynt, przesuń gadżet do telefonu i zrób zdjęcie (lub wybierz istniejące zdjęcie z social media lub z kamery). Możesz dodać efekty specjalne, takie jak filtry, naklejki, tekst i ramki, a zdjęcie zostanie wydrukowane w ciągu około 30 sekund.
Urządzenie ma również ulepszone funkcje wideo w rzeczywistości, podobne do przenoszonego formatu obrazu firmy Apple (AAPL, Tech30), na przykład Zdjęcia na żywo lub aplikację Boomerang firmy Instagram, która udostępnia krótkie filmy, które kręcą się tam iz powrotem.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Positive SSL