Snapchat prezentuje niestandardowe historie, pośród walki z Facebookem

Snapchat dodaje jeszcze jedną cechę, ponieważ nadal zwiększa swoje wysiłki, aby konkurować z Facebookem.
We wtorek firma Snapchat zaprezentowała nowe narzędzie, które pozwala użytkownikom współpracować z przyjaciółmi i rodziną w celu tworzenia niestandardowych opowieści. Opowieści to zdjęcia i posta wideo udostępniane przez użytkowników i znikają po 24 godzinach.


Historie można dostosować do konkretnego wydarzenia lub miejsca, np. Urodziny lub wycieczkę. Użytkownik decyduje, kto może dodać do Historii i kto ją widzi. Możesz też wybrać "geofence" historię w pewnym miejscu (około bloku w obwodzie) - aby w geofence tylko przyjaciele lub "przyjaciele przyjaciół" dodać lub obejrzeć historię.
Aby utworzyć niestandardową opowieść, stuknij ikonę "Opublikuj historię" w prawym górnym rogu strony Historie. Nazwij historię, zapraszaj do określonej listy znajomych lub zapraszaj użytkowników na podstawie ich lokalizacji.
Historie znikną, jeśli nikt nie dodał do nich w ciągu ostatnich 24 godzin. Snapchat powiedział, że aktualizacja niestandardowych artykułów jest uruchomiona i powinna być dostępna w środę.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Positive SSL