Kierowcy NYC otrzymują 900 dolarów z powrotem od Ubera po tym, jak zajęło zbyt duże cięcie

Uber po prostu poniósł kosztowny błąd.
W Nowym Jorku firma twierdzi, że błędnie obliczyła prowizję pobieraną od kierowców po każdym przejeździe. Porozumienie z 2014 roku podpisane przez kierowców nakazało Uberowi obliczyć jego cięcie w oparciu o przejazd netto. Firma powiedziała, że ​​obliczała prowizje w oparciu o taryfę brutto, która obejmuje podatki i opłaty, a tym samym większy cięcia niż miało to prawo.


Uber, który obecnie ma ponad 50 000 kierowców w Nowym Jorku, powiedział, że "dziesiątki tysięcy" kierowców miało wpływ na obliczeniową lukę, która sięga listopada 2014 r. Przeciętnie kierowcy dostaną około 900 dolarów, w tym odsetki - co oznacza, że ​​jest to Błąd wielomilionowego dolara dla Ubera. Firma powiedział, że informuje kierowców pocztą elektroniczną.
We wtorek po południu kierowcy dyskutowali nad tym, ile Uber powiedział, że jest to winny na tablicach ogłoszeń. Dwóch kierowców powiedziała, że ​​Uber powiedział, że są znacznie wyżsi niż średnia wypłata - odpowiednio około 4.600 dolarów i 8.000 dolarów. Dla osób, które prowadziły zakupy w ciągu ostatnich 90 dni, kwota należna zostanie automatycznie wpłacona na ich konta.
"Naszym zamiarem jest wypłacenie każdemu kierowcy każdego grosza, który jest należny, a także odsetki - jak najszybciej", powiedziała w oświadczeniu Rachel Holt, regionalna dyrektor Ubera w USA i Kanadzie. "Ciężko pracujemy, aby odzyskać zaufanie kierowców, co oznacza, że ​​jesteśmy przezroczyste, trzymając się naszego słowa i sprawiając, że Uber lepiej od końca do końca".

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
    1. zegarki męskie
    2. zegarki w kategorii męskie oficjalny sprzedawca zegarków wysyłka h gratis darmowy zwrot grawerowanie

Positive SSL