© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Popraw zasięgi na Facebooku dzięki FejmStore

zasięg na Facebooku
 |  Artykuł partnera  |  Informacje prasowe

Bez wątpienia Facebook to najpopularniejsza platforma internetowa, którą codziennie odwiedza mnóstwo ludzi. Ogólnie służy rozrywce, lecz nie tylko do tego został stworzony. Pomaga w promowaniu i rozwijaniu biznesu dużym jak i małym korporacjom. Wspiera także działania freelancerów.

Jak szybko i skutecznie poprawić swój zasięg na Facebooku?

Zakładając profil swojej firmy, zbierzesz wokół niej ogrom społeczności, która będzie oglądać, komentować i korzystać z Twoich usług. Nie trzeba zakładać odrębnego konta, wystarczy założyć prywatny profil lub stronę fanpage. W łatwy i tani sposób zareklamujesz swoją markę. Przyciągniesz także nowych klientów. Dość ważne i pomocne są tak zwane obserwacje i polubienia.

Obserwowanie prywatnego konta

Jest to kluczowe działanie jeśli decydujesz się prowadzić swój biznes na Facebooku. Im większa liczba followersów, tym więcej korzyści dla Ciebie. Spora liczba osób obserwujących twoje konto mówi potencjalnemu klientowi, że Twoja marka jest znana, lubiana i często odwiedzana. Zbudzasz tym większe zaufanie. Jest to też nie bez znaczenia dla Facebookowych algorytmów. Oceniają one poziom zaciekawienia i miarodajność Twojej marki. Im więcej zaangażowanych fanów, tym lepiej. Nie jest to jednak łatwe do wykonania. To ciężka i żmudna praca oraz wiele godzin spędzonych przed komputerem. Możesz jednak ułatwić sobie życie i kupić obserwacje. Ustaw na początku swoje konto jako publiczne, ponieważ ułatwisz w ten sposób zadanie obserwującym użytkownikom. Podczas zamówienia należy podać link do swojego profilu. Obserwacje nie spadną od razu jak grom z jasnego nieba. Ten proces wcielany jest stopniowo i wszystko wygląda tak, jak by toczyło się w sposób naturalny.

Polubienia na Facebooku

Like na Facebooku twoich postów i zamieszczanych informacji mają spore znaczenie dla algorytmów. To od nich zależy, jak często zostanie wyświetlony Twój post do publicznego użytku. To algorytmy mają wpływ na to — do ilu ludzi dotrze. Jeśli Twoi użytkownicy są aktywni i zaangażowani w Twoją działalność – masz problem z głowy. Gdy jednak jesteś początkujący w działaniu na social mediach, pomyśl o kupnie lików. Jest to bardzo proste. Podajesz link do konkretnego posta, który chcesz szczególnie wypromować, a boty wykonają całe zadanie za Ciebie. W tym przypadku również ustaw swoje konto jako publiczne.

Wyświetlenia na Facebooku

Trzeba przyznać, że właściwie to wyświetlenia mają największe znaczenie. Tyczy się to szczególnie filmów zamieszczanych na profilach społecznościowych. Tu akurat nie chodzi tylko o to, że ktoś kliknie Twoje wideo i je polubi. Istotny jest czas, jaki widz poświęca na jego obejrzenie. To właśnie czas informuje innych klientów o zaangażowaniu na Twoim profilu. Zanim wykupisz dodatkowe wyświetlenia, dowiedz się jaki procent czasu filmu obejmuje wybrana przez Ciebie oferta.

Fanpage – jak ważne są tu like i obserwacje.

Jeśli mówimy już o fanpage, to najważniejsze są tu polubienia. Obserwacje są bardziej istotne dla firm, które tworzą, rozwijają i budują swoja sieć towarów. Jeśli jednak rozdzielasz swoje konto prywatne od służbowego, to istotna będzie poprawa wizerunkowa marki, dlatego też śwetnym pomysłem są polubienia na FanPage. Działa to podobnie jeśli chodzi o strony internetowe. Decydując się na kupno polubień na fanpage, możesz wybrać czy będą to czynić boty, czy prawdziwi internauci. FejmStore się w tym specjalizuje i oferuje dodatkowe obserwacje. Możliwe jest również sukcesywne dodawanie polubień na FanPage.

Czy taka inwestycja jest bezpieczna?

Jeśli jesteś zdecydowany i pewny, że chcesz kupić dodatkowe polubienia i followersów zapoznaj się uprzednio – i to szczegółowo z polityką danej firmy. Te renomowane dbają o bezpieczeństwo i komfort swoich klientów. Oczywiste jest, że jak w każdej branży mogą znaleźć się oszuści. Dlatego, zanim przystąpisz do finalizacji zakupu, przeczytaj regulamin wybranej usługi. Dość ważne jest, by zarząd firmy, czy właściciel znajdował się w Polsce. Dzięki temu wydobędziesz więcej informacji w sieci, poczytasz komentarze. Ważne też jest jakimi metodami posługuje się witryna.

Sprawdź dokładnie opinie innych klientów. Jeśli będziesz zadowolony ze współpracy z wybraną firmą zostaw również swój like i pozytywny komentarz. Pomożesz w ten sposób innym użytkownikom łatwo i szybko odnaleźć rozważną markę i przyczynisz się do ich rozwoju.

Nie zwlekaj! Kup obserwacje i rozwijaj swój wizerunek w sieci.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry