© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Najlepsze komedie romantyczne

Najlepsze komedie
 |  Redakcja  |  Informacje prasowe

Komedie romantyczne to często genialne produkcje, które nie tylko nas rozśmieszą, ale także złapią za serce, a to wszystko przez wątki miłości. Są to filmy idealne na niejedną okazję. A wybór produkcji z tego gatunku jest tak ogromny, że każdy na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Jednak podjęcie decyzji o tym, który materiał będzie idealny, jest ciężkie. Aby ułatwić wam znalezienie idealnego filmu, stworzyliśmy listę kilku produkcji, które warto zobaczyć.

Narzeczony mimo woli

Margaret Tate jest kobietą sukcesu. Pracuje w potężnym wydawnictwie w Nowym Jorku. Wszystko dobrze jej się układa. Jednak nieoczekiwanie pojawiają się problemy, które mogą zniszczyć jej dotychczasowe życie. A to dlatego, że kobieta zaniedbała procedury wizowe i grozi jej deportacja z USA. Jedynym wyjściem, aby szybko uzyskać obywatelstwo amerykańskie jest małżeństwo. Dlatego postanawia wziąć ślub ze swoim asystentem. Podróż na Alaskę do rodziców mężczyzny zmienia wiele w życiu tej dwójki.

Czas na miłość

Tim Lake w dniu swoich 21 urodzin odkrywa, że może podróżować w czasie. Oznacza to, że może on cofnąć się do dowolnego momentu swojego życia, zmienić go lub przeżyć jeszcze raz. Musi jednak pamiętać, że zmiana czegokolwiek w przeszłości ma wpływ na teraźniejszość. Tim postanawia znaleźć miłość przy wykorzystaniu swojego daru. Wkrótce poznaje piękną Mary. Jednak jedna nieprzemyślana decyzja zmienia wszystko… Czy uda mu się naprawić popełniony błąd? Zobacz inne komedie z Rachel McAdams np. „Wredne dziewczyny” czy „Witamy na Hawajach”.

Brzydka prawda

Abby to producentka porannego programu, a Mike jest gwiazdorem w jej show.  Kobieta ma wielkie oczekiwania wobec mężczyzn, a Mike wie, że chcą oni tylko jednego. Aby rozstrzygnąć ten spór, Abby daje się namówić na eksperyment. Kobieta w swoim nowym związku ma postępować według porad Mike’a. Sztuczki mężczyzny prowadzą do nieoczekiwanych efektów i są ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich.

Love, Rosie

Rosie i Alex to najlepsi przyjaciele, którzy znają się od dzieciństwa. Ich przyjaźń wydaje się być nieprzerwana. Jednak los wystawia ich na próbę… Alex wyjeżdża na studia do USA. Czy przyjaciele, którzy są sobie przeznaczeni, przetrwają lata rozłąki? Czy ich przyjaźń przetrwa te ciężkie czasy?

Romans na dwie noce

Megan rok temu rzuciła studia i nie może sobie ułożyć po tym życia. Jest zdesperowana. Jednak przez Internet poznaje uroczego chłopaka – Aleca. Dziewczyna oferuje spotkanie. Megan i Alec spędzili razem noc. Jednak wszystko wskazuje na to, że na tym się nie skończy. A to wszystko przez śnieżycę, która okryła cały Manhattan śniegiem i lodem. Są oni uwięzieni w budynku i mogą liczyć tylko na siebie.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry