© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Domki w Białce Tatrzańskiej

Domki w Białce Tatrzańskiej
 |  Redakcja  |  Informacje prasowe

Szybkie tempo życia, nieustanny pośpiech czy stres w pracy powodują, iż każdy z nas z utęsknieniem wyczekuje momentu chwilowego odpoczynku. Szczególnie mieszkańcy większych miast, zmagający się z ulicznym zgiełkiem i hałasem, pragną, chociaż na kilka dni przenieść się w miejsce spokojne oraz ciche. Domki w Białce Tatrzańskiej są doskonałym rozwiązaniem dla miłośników natury.

Wędrówki górskimi szlakami

Wędrówki górskimi szlakami

Aparthotel Białka Tatrzańska umiejscowiona jest w samym sercu Podhala. Ogromna ilość zielonych terenów naładuje nasze baterie i sprawi, że po powrocie z urlopu będziemy mieli znacznie więcej siły na wykonywanie codziennych obowiązków. Górzyste tereny to doskonała okazja na piesze wędrówki. Aktywność fizyczna znacznie przyczynia się do naszego zdrowia, w tym również psychicznego. Ze względu na wspaniałe widoki, bliskość natury i przystosowanie szlaków dla turystów, wycieczka trwać może nawet cały dzień. Należy pamiętać jednak o odpowiednim do niej przygotowaniu się.

Ogromna ilość atrakcji

Góry to również idealne miejsce do uprawiania sportów zimowych. Podczas chłodniejszych miesięcy na Podhalu do dyspozycji mamy doskonale skonstruowane stoki górskie oraz wyciągi narciarskie. Podczas dnia surfować możemy na snowboardzie lub nartach, których również istnieje możliwość wypożyczenia. Ciekawą propozycją są również termy o właściwościach zdrowotnych. Wybrać się na nie możemy nocą, wówczas zażyjemy relaksu po ciężkim dniu pełnym wrażeń. 

Funkcjonalna przestrzeń utrzymana w nowoczesnym stylu

Apartamenty Białka powstały z myślą o rodzinach z dziećmi bądź grupach znajomych. Ze względu na udogodnienia i maksymalne zachowanie prywatności, cieszyć się możemy spokojem oraz ciszą w gronie najbliższych nam osób. Warto zaznaczyć, iż ich standard zaspokoi nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Nowoczesna przestrzeń utrzymana jest w minimalistycznym stylu. Funkcjonale wyposażenie łączy w sobie tradycyjne elementy podhalańskie wraz z rozwiązaniami skandynawskimi. Pomieszczenia się zatem praktyczne, przy jednoczesnym zachowaniu estetyki.

Domki w Białce Tatrzańskiej należy jednak zarezerwować odpowiednio wcześniej. Szczególnie w szczycie sezonu letniego bądź zimowego, gdy wiele miejsc prowadzi rezerwację kilka lub kilkanaście tygodni wcześniej. Oprócz oczywistych walorów krajobrazowych, hotele znajdują się w pobliżu sklepów, drogerii czy restauracji. W każdym momencie wykonać możemy zatem najpotrzebniejsze zakupy.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry