© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Sejf do hotelu – Ważne informacje przed zakupem

 |  Artykuł partnera  |  Informacje prasowe

Wybierając wyposażenie pokoju hotelowego warto zastanowić się nad zaopatrzeniem go w sejf. Najpierw należy zadać sobie pytanie, co tak naprawdę zapewnimy klientowi, który zastanie w swoim pokoju sejf do prywatnego użytku. Prawda jest taka, że zapewniamy naprawdę wiele.

Każdy hotelowy sprzęt służy konkretnemu celowi, którym jest zapewnienie komfortu przebywającego w nim gościa. Tak więc czajnik umożliwia zrobienie herbaty lub kawy, suszarka suszeniu włosów, lodówka - chłodzeniu napojów. Idąc tą drogą sejf służy przechowywaniu kosztownych przedmiotów. Jednak jeśli przyjrzymy się jego funkcjom szerzej, możemy dojść do wniosku, że korzyści jego używania wybiegają znacznie dalej. Sejf bowiem jak mało która rzecz zapewnia poczucie bezpieczeństwa.

Każdy gość hotelowy, obojętnie czy jest obcokrajowcem z odległego kraju, czy mieszkańcem wioski obok w miejscu, do którego przybywa czuje się po prostu obco. Możliwość zdeponowania cennych dla niego przedmiotów, zamknięcie ich w bezpiecznym miejscu, w zaciszu jego własnego pokoju staje się... bezcenna.

Co gwarantuje zatem hotel z taką możliwością?

Każdy odwiedzający może w spokoju zostawić dokumenty, których nie potrzebuje w danym momencie, np. paszport, którego utrata kosztuje wiele stresu i problemów. Zmęczony turysta odłoży w bezpieczne miejsce biżuterię, np. w postaci obrączki, której nie chce nosić zwiedzając miasto lub gotówki, żeby nie stać się łatwym łupem dla kieszonkowców. Sejf to także najlepsze miejsce dla elektroniki, w postaci laptopa czy aparatu fotograficznego, której zostawienie w pokoju bez nadzoru spędza sen z powiek wielu korzystających z hotelu klientom. Zaletą umieszczenia sejfów bezpośrednio w pokojach jest oddanie ich do wyłącznej dyspozycji gości hotelowych, którzy nie muszą angażować już obsługi, ani dokładać jej obowiązku odpowiedzialności za sejf w recepcji.  Sejfy w pokojach hotelowych wydają się zatem świetnym pomysłem na przyciągnięcie do siebie klienta i zaoferowanie mu poczucia bezpieczeństwa.

Jeśli szukasz sejfów hotelowych sprawdź: https://www.hartmann-tresore.pl/shop/pl/sejf-hotelowy/sejf-do-pokoju-hotelowego/

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry