• Home
  • Informacje prasowe
  • POP GYM Sport&Health Club w Radomiu - ruszył kolejny projekt zrealizowany przez Twój Fitness Sp. z o.o.

POP GYM Sport&Health Club w Radomiu - ruszył kolejny projekt zrealizowany przez Twój Fitness Sp. z o.o.

29 marzec 2013

W poniedziałek, 25 marca odbyło się oficjalne otwarcie POP GYM Sport&Health Club - największego i najnowocześniejszego klubu fitness w Radomiu.
POP GYM Sport&Health Club to kolejna inwestycja zrealizowana w całości pod nadzorem firmy konsultingowej Twój Fitness Sp. z o.o.

Jakość Twojego Fitnessu w Radomiu
Przestronna siłownia wyposażona w nowoczesny sprzęt, strefa treningu funkcjonalnego, oddzielne sale do grupowych zajęć mentalnych
i dynamicznych, korty do squash oraz atrakcyjna strefa relaksu – to wszystko oddał do dyspozycji swoich Klubowiczów nowo otwarty POP GYM Sport&Health Club w Radomiu. Na oficjalne otwarcie obiektu, które odbyło się 25 marca, tłumnie przybyli pierwsi Klubowicze oraz zaproszeni goście. To oni, jako pierwsi, mieli okazję osobiście zapoznać się z całościową ofertą radomskiego POP GYM. Uroczystość – poprzez przecięcie symbolicznej wstęgi - rozpoczął Prezydent Miasta Radomia, Andrzej Kosztowniak. Następnie, odbyła się oficjalna prezentacja obiektu. Dla przybyłych na uroczyste otwarcie przygotowano kilka atrakcji – m.in. pokazy treningów na sprzęcie marki Life Fitness, Hammer Strength oraz TRX i Kinesis, a także występy cheerlederek oraz smaczny i zdrowy poczęstunek w stylu fit. Zaproszeni goście docenili oryginalny design każdej ze stref klubu. Ciekawe zestawienia kolorów oraz motywy komiksowe w stylu pop-artowym zrobiły na zwiedzających duże wrażenie. Innowacyjna aranżacja wnętrza obiektu to pomysł Macieja Myszkowskiego – architekta i projektanta, którego firma Twój Fitness Sp. z o.o. zaprosiła do współpracy przy tym przedsięwzięciu. Eksperci firmy Twój Fitness Sp. z o.o. osobiście czuwali nad realizacją każdego z etapów inwestycji. W uroczystym otwarciu klubu wziął udział Prezes Zarządu firmy Twój Fitness
Sp. z o.o., Artur Ligęska, który w krótkim przemówieniu podziękował za owocną współpracę wszystkim zaangażowanym w projekt: „POP GYM Sport&Health Club w Radomiu to efekt ciężkiej pracy wielu osób. Dziś, w dniu oficjalnego otwarcia inwestycji, chciałbym im wszystkim podziękować. Wspólnymi siłami udało nam się bowiem zbudować zupełnie wyjątkowy klub. Wierzę, że stworzyliśmy takie miejsce, które będzie motywowało mieszkańców Radomia do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Jego kompleksowa ofertę, powinna usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających Klubowiczów.”

Zapisz się do naszego Newslettera

Home | O nas | Reklama | Kontakt