Webinarium „Dotacje UE dla Twojej firmy– sięgnij po unijne pieniądze!”

13 marzec 2013

14 marca 2013 roku o godzinie 11:00 odbędzie się bezpłatna konferencja internetowa dla przedsiębiorców chcących pozyskać kapitał na inwestycję IT, pod hasłem Dotacje UE dla Twojej firmy– sięgnij po unijne pieniądze! Organizatorami jest firma Comarch wraz z Małopolską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. oraz firmą doradczą MS Consulting Group.

Podczas webinarium, prelegenci z instytucji finansujących i firm doradczych odpowiedzą na pytania, jak praktycznie i skutecznie aplikować o środki unijne w ramach Działania 8.2. POIG Wspieranie biznesu elektronicznego typu B2B oraz jak przygotować się do nowej unijnej transzy środków na lata 2014-2020.

Webinarium poprowadzą: Przemysław Kot, główny specjalista Departamentu przedsiębiorczości Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Marcin Sobczak, prezes firmy doradczej MS Consulting Group, specjalizującej się w pozyskiwaniu dotacji na rozwój technologii IT dla przedsiębiorstw oraz Joanna Dominiak, ekspert Comarch ds. finansowania systemów klasy ERP.

Więcej informacji: www.FinansowanieIT.Comarch.pl 

Zapisz się do naszego Newslettera

Home | O nas | Reklama | Kontakt