© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Level 3 partnerem biznesowym i technologicznym SEEV

 |  Artykuł partnera  |  Informacje prasowe

SEEV, operator internetu dla biznesu należący do Spółki Internet Union S.A. podpisał umowę o współpracy z Level 3 Communications, Inc - jednym z największych dostawców infrastruktury internetowej.

Level 3 to międzynarodowy dostawca usług telekomunikacyjnych i informatycznych. Spółka obsługuje jeden z największych szkieletów sieci internetowych na świecie. - Współpraca SEEV z L3 dotyczy dwóch aspektów – mówi Bogusz Kręciproch – Radomański z SEEV. - L3 dostarcza nam bezpośrednie, niezależne i dedykowane łącze do internetowych zasobów światowych. Poza tym łączy nas partnerska relacja w zakresie sprzedaży usług CDN biznesowym klientom – gwarancja szybszej dostępności do witryny www. Współpraca z L3 na pewno wzmocni pozycję naszej marki na rynku telekomunikacyjnym, co przełoży się na możliwość świadczenia naszych usług jeszcze większym i bardziej wymagającym klientom. Nie bez znaczenia jest dla nas również fakt, że SEEV znajdzie się w gronie znaczących, globalnych marek, które L3 obsługuje na całym świecie.

Korzyści ze współpracy odczują także klienci SEEV. – Przede wszystkim oznacza to skrócenie dystansu dostępności do zasobów światowych, ograniczenie pośredników, a przez to zminimalizowanie następstw ewentualnych awarii, co w przypadku internetu biznesowego jest niezwykle istotne – dodaje Kręciproch – Radomański.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry