poniedziałek, 06 kwiecień 2020

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Informacje prasowe

Mz12323

Informacje prasowe
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Pod koniec lutego ruszyła ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Zdrowia na temat koronawirusa – sposobów jego rozprzestrzeniania się, zapobiegania zakażeniu oraz metod postępowania w razie podejrzenia zachorowania. Gemius sprawdził, w jaki sposób zbudowana była strategia mediowa dla tej kampanii oraz jak przełożyła się ona na zainteresowanie rządową witryną.

Podróż Do USA  Yes We Care

Informacje prasowe

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Dzięki zniesieniu wiz podróżowanie do Stanów Zjednoczonych będzie z pewnością dużo łatwiejsze. Niektórzy amatorzy wycieczek za ocean, niewątpliwie mogli przekonać się, jak wysokie koszty trzeba ponosić za pomoc medyczną na miejscu. Osoby, które planują wyjazd do USA, przygotowując się na tak daleką podróż, powinny zwrócić szczególną uwagę na wybór ubezpieczenia z odpowiednim zakresem assistance – które zapewni organizację świadczeń medycznych na miejscu i pokryje wysokie ich koszty. 

Polisa W Górach

Informacje prasowe
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Jesień to idealna pora roku na wędrówki po górach. Wyruszając na szlak, warto zabrać ze sobą polisę turystyczną, która pomoże w wielu nieprzewidzianych sytuacjach. Planując wyjazd za granicę, miłośnicy górskich wycieczek powinni zwrócić szczególną uwagę na wybór odpowiedniego ubezpieczenia, ponieważ koszty pomocy medycznej w Alpach, czy Pirenejach mogą okazać się bardzo kosztowne.

Ubezpieczenie Szkolne

Informacje prasowe

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

Pierwszy dzwonek coraz bliżej. Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego warto pomyśleć o bezpieczeństwie najmłodszych i wyposażyć ich w polisę NNW. Takie rozwiązanie pozwoli zabezpieczyć uczniów przed przykrymi skutkami wypadków, które zdążają się w szkołach stosunkowo często. Niebezpieczeństwa mogą czyhać nie tylko na szkolnych korytarzach. W dzisiejszych czasach zagrożenia czekają na najmłodszych również w internecie. Dlatego warto zadbać również o bezpieczeństwo w tym obszarze.

Wykladzina Dywanow W Biurze

Informacje prasowe

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

Biuro to przestrzeń szczególna, która, w idealnym założeniu, powinna łączyć pewne cechy pomieszczenia prywatnego z pewnymi cechami pomieszczenia reprezentacyjnego. Doprecyzowując, pracownicy muszą się tu czuć na tyle komfortowo i swobodnie, aby wydajnie i wygodnie pracować, klienci natomiast powinni odczuwać podziw, szacunek i zaufanie. Aby tak się stało, trzeba włożyć nieco wysiłku i, rzecz jasna, środków, w wykreowanie odpowiedniej aranżacji, a podłoga jest tutaj jej kluczowym elementem.