Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowoczesne metody nauczania - jak zmienia się edukacja zawodowa

W obliczu szybkich zmian technologicznych, instytucje edukacyjne i firmy stają przed wyzwaniem adaptacji swoich programów szkoleniowych do nowych realiów. W tej dynamicznie rozwijającej się przestr...
24 listopad 2023

Końcoworoczny szczyt w transporcie i logistyce wypłaszczony?

Nawet 40-procentowego wzrostu sprzedaży eksperci spodziewają się w związku z Black Friday, Cyber Monday oraz okresem świąt Bożego Narodzenia. Co to oznacza dla sektora transportu i logistyki?
24 listopad 2023

Liderzy e-commerce w Europie, o których niekoniecznie słyszeliście

Rozetka, eMag, Alza, Pigu – giganci e-commerce z Europy Środkowo-Wschodniej. Zaczynali od sprzedaży sprzętem komputerowym i elektroniką, obecnie ich katalogi liczą tysiące produktów. Jak wypracowal...
24 listopad 2023

Sztuczna inteligencja stworzy spersonalizowany bukiet kwiatów

Rusza pierwsza w Europie kwiaciarnia internetowa opierająca się na sztucznej inteligencji, nauce i psychologii. Panksy właśnie rozpoczyna swoją działalność w Polsce. Wystarczy odpowiedzieć na kilka...

Lis 24, 2023

Dwa miliony Polaków na krawędzi finansowej przepaści. Co prowadzi do naszych zadłużeń?

Według danych z Krajowego Rejestru Długów, dług Polaków wynosi 45,4 mld złotych, a już ponad dwa miliony z nas nie jest w stanie opłacić rat kredytów ani rachunków. Eksperci przewidują, że sytuacja może się tylko pogorszyć, zwłaszcza że główne przyczyny zadłużenia różnią się od tych sprzed kilku lat.

Lis 21, 2023

Żywność: dlaczego łańcuchy dostaw są tak ważne w logistyce?

Eksperci mówią, że wyżywienie wielkich miast jest nadal ogromnym wyzwaniem. Wysokiej jakości świeże produkty są wysoko cenione, ale trudne do wyprodukowania i przetransportowania na dużą odległość…W jaki sposób możemy poradzić sobie z tym wyzwaniem?

Lis 21, 2023

Biura mają coraz większe wzięcie

Zainteresowanie wynajmem biur rośnie. W trzecim kwartale, zarówno w Warszawie, jak i na rynkach regionalnych popyt na powierzchnie biurowe był największy w tym roku. W regionach 2023 zamknie się wynikiem zbliżonym do rekordowego rezultatu odnotowanego w 2019 roku.

Lis 20, 2023

Brown-Forman Polska wśród najbardziej zaawansowanych pracodawców w zakresie zarządzania różnorodnością i inkluzji w Polsce

Brown-Forman Polska znalazł się w prestiżowym gronie firm prowadzących najbardziej zaawansowaną politykę zarządzania różnorodnością i inkluzją w Polsce. Na listę zakwalifikowało się jedynie 36 firm z całej Polski. Badanie prowadzone przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, jest częścią projektu Karty Różnorodności, międzynarodowej inicjatywy pod patronatem Komisji Europejskiej.

Lis 16, 2023

10 Faktów na Temat Kasyn Online w Polsce, Które Musisz Znać

Polska ma bogatą historię kasyn, a w ostatnich latach branża zakładów online zdobyła znaczną popularność w kraju. Pomimo wyzwań stawianych przez stale zmieniające się przepisy, polscy gracze nadal angażują się w różne aktywności w kasynach internetowych. W tym artykule zagłębimy się w dziesięć istotnych faktów dotyczących kasyn internetowych w Polsce, rzucając światło na aktualny stan nowych kasyn online.

Lis 14, 2023

Sprowadzenie zwłok z Anglii - jak przebiega, ile trwa i ile kosztuje?

Sprowadzenie zwłok z innego państwa wymaga zadbania o wiele procedur formalnych i odpowiednie warunki przewozu. Ciało musi zostać odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, aby dotarło do kraju w nienaruszonym stanie. Z uwagi na skomplikowanie całego procesu najlepiej skorzystać z pomocy renomowanych firm, które oferują transport zwłok. Pomoc specjalistów daje gwarancję tego, że zostaną zachowane wszelkie procedury i ciało zostanie sprowadzone do Polski zgodnie z prawem i poszanowaniem osoby zmarłej. Prezentujemy w jaki sposób przebiega proces transportu zwłok.