© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

  • Home
  • Informacje prasowe

Fotowoltaika - Mój Prąd 3.0

Fotowoltaika: Mój Prąd 3.0 podtrzyma boom?

Osoby, które interesuje przydomowa fotowoltaika, może ucieszyć zapowiedź szybkiej kontynuacji programu Mój Prąd. Wnioski będzie można składać już niebawem.
transport zwłok
08 kwiecień 2021

W jaki sposób odbywa się transport zwłok?

Śmierć może przyjść niespodziewanie. Niektórych zastanie we własnym domu, innych w podróży. Ze względu na takie sytuacje, zakłady pogrzebowe w swoich ofertach posiadają dodatkową usługę, jaką jest ...
wyjazd turystyczny w czasie pandemii
03 kwiecień 2021

Czy w czasie pandemii trzeba zrezygnować z wyjazdów turystycznych

Mija kolejny miesiąc pandemii i wprowadzane są kolejne ograniczenia. Zamknięte restauracje, hotele, instytucje kultury, powodują, że większość czasu spędzamy obecnie w domu. Czy oznacza to również,...
kontenery magazynowe
02 kwiecień 2021

Kontenery magazynowe – gdzie się przydają?

Myślisz o wynajmie bądź zakupie kontenera magazynowego na potrzeby swojej firmy? Zanim podejmiesz ostateczną decyzję koniecznie sprawdź, co ma dla ciebie rynek. Firmy oferujące tego typu usługi czę...

szafy BHP
Mar 30, 2021

Jaki wymiar powinny mieć szafki pracownicze zgodne z BHP?

Podstawowym wyposażeniem szatni w każdym przedsiębiorstwie są szafy pracownicze BHP. Aby zagwarantować osobom zatrudnionym właściwy poziom komfortu i dobre warunki pracy, muszą one mieć odpowiednie wymiary i spełniać wymogi zawarte w przepisach. Jaką więc specyfikację powinny posiadać szafki pracownicze zgodne z zapisami o bezpieczeństwie i higienie pracy? Na co zwrócić uwagę, wybierając meble BHP do firmy? Na te pytania odpowiadamy poniżej – sprawdź!

audyt Google Analytics
Mar 30, 2021

Na czym polega audyt Google Analytics?

Audyt Google Analytics to szczegółowa analiza, która pozwala na znalezienie oraz wyeliminowanie błędów w pracy narzędzi monitorujących dane. Ich prawidłowość stanowi podstawę skutecznej analityki internetowej, ponieważ sprzyja podejmowaniu trafniejszych decyzji w oparciu o statystyki z Google Analytics.

Banery reklamowe
Lut 22, 2021

Materiały na banery reklamowe - jaki wybrać

Firmę lub produkty można reklamować na różne sposoby, najczęściej należy skorzystać z kilku kanałów, by reklama dotarła do jak największej grupy potencjalnych klientów. Do najpopularniejszych należą telewizja, internet, billboardy, ulotki, banery reklamowe, kasetony. Ich oddziaływanie i koszty są bardzo różne. Jednym z najbardziej ekonomicznych nośników reklamy są banery. Ich cena jest w zasięgu małych i średnich firm, a oddziaływanie bardzo duże. Jak wybrać materiał na baner reklamowy?

Zmiana w zarządzie IGLOO
Lut 19, 2021

IGLOO w nowym składzie

Zmiana w zarządzie firmy IGLOO, jednego z największych polskich producentów profesjonalnych urządzeń chłodniczych i agregatów skraplających. Urządzenia firmy można spotkać w sklepach i gastronomii w ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach świata.

prace wysokościowe
Lut 18, 2021

Z czego składają się prace wysokościowe?

Choć prace wysokościowe nie są nowym pojęciem, to wciąż budzą wiele niewiadomych i wątpliwości. Najwięcej pytań mają osoby, które jeszcze nigdy nie miały z nimi do czynienia. Co dokładnie składa się na prace wysokościowe? Odpowiedzi należy szukać w poniższym artykule.

Folia stretch
Lut 8, 2021

Folia stretchowa - niezastąpiony pomocnik w biurach i nie tylko!

Folia stretchowa znana również pod nazwą folia spożywcza jest stałym wsparciem w biurach, w zabezpieczeniach pączek oraz w trakcie gotowania. Ten prosty przedmiot często jest niedoceniany, jednakże, gdy nam go zabraknie, silnie odczuwamy brak tego prostego artykułu. Jakie ma zastosowania? Jak kupować folię stretchową i w jakich wariantach występują? Po odpowiedzi zapraszamy do dalszej lektury.
BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry