Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Kursy pierwszej pomocy dla firm od Aquamed

Kurs pierwszej pomocy
 |  Artykuł partnera  |  Informacje prasowe

Wyobraź sobie, że jesteś w pracy i nagle coś się dzieje. Jeden z Twoich kolegów nagle źle się czuje. Wszyscy wokół są zdezorientowani, niepewni, co robić. Ale ty nie. Dzięki kursowi pierwszej pomocy, który przeszliście z zespołem w Aquamed, wiesz dokładnie, jak udzielić pierwszej pomocy. Nasz kurs to coś więcej niż umiejętności Zyskasz pewność, że Twoje dobrze poprowadzone działania mogą mieć wpływ na czyjeś życie.

Praktyczne kursy pierwszej pomocy dla firm

W Aquamed nie ma miejsca na nudę i suche teorie. Oferowane kursy pierwszej pomocy dla firm to intensywne, praktyczne doświadczenie. W trakcie ich trwania uczysz się reanimacji, używając przy tym jedynie nowoczesnego sprzętu, który symuluje realne warunki zagrożenia życia. To szkolenie, które sprawia, że każdy uczestnik kursu pierwszej pomocy czuje, że naprawdę może uratować życie.

Kurs udzielania pierwszej pomocy dopasowany do potrzeb Twojej firmy

W Aquamed rozumieją, że każda firma ma inne potrzeby. Dlatego kurs pierwszej pomocy jest dostosowany do specyfiki Twojej działalności. Czy to biuro, warsztat, czy sklep, to nasze szkolenie z pierwszej pomocy sprosta Twoim oczekiwaniom i potrzebom pracowników. Jest przeporowadzony zgodnie z wytycznymi europejskiej rady resuscytacji, co daje Ci pewność, że wybierasz specjalistów i dbasz o bezpieczeństwo swoich pracowników.

Doświadczeni instruktorzy

Instruktorzy w Aquamed to profesjonaliści z ogromną wiedzą. Mają doświadczenie w państwowym ratownictwie medycznym i wiedzą, jak odpowiednio przekazać wiedzę w sposób, który zostanie z Tobą na długo. Po ukończeniu kursu pierwszej pomocy, Ty i Twoi pracownicy będziecie gotowi działać, nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce z zakresu pierwszej pomocy.

Co zyskujesz po ukończeniu kursu pierwszej pomocy?

Po ukończonym kursie pierwszej pomocy w firmie, Twoi pracownicy wracają do pracy z nową wiedzą i pewnością siebie. Wiedzą, jak prawidłowo  reagować w sytuacjach kryzysowych, jak udzielić pierwszej pomocy, a także jak wezwać pomoc. Dobrze poprowadzony kurs i odpowiednio przekazana wiedza da im pewność siebie, która będzie niezbędna w stresowych sytuacjach zagrażających życiu.

Profesjonalny kurs pierwszej pomocy dla firm

Decydując się na kursy pierwszej pomocy dla firm od Aquamed, inwestujesz w coś więcej niż przestrzeganie przepisów. Inwestujesz w ludzi – w ich bezpieczeństwo, zdrowie i umiejętności. To pokazanie, że dbasz o swoich pracowników, że ich życie i zdrowie są dla Ciebie ważne. To kurs, który zmienia nie tylko ich, ale i całą Twoją firmę.