Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Kurs na architekturę w szkole rysunku

kurs na architekturę
 |  Artykuł partnera  |  Informacje prasowe

Studia z zakresu architektury to stale jeden z najbardziej obleganych kierunków, zarówno na uczelniach państwowych, jak i wyższych szkołach prywatnych. Kluczem do dostania się na architekturę pozostaje pomyślne zdanie egzaminów wstępnych - na które składają się zarówno elementy teorii perspektywy czy geometrii, jak i praktyczne zajęcia z rysunku różnymi technikami. W szkole Seal Art prowadzimy kurs rysunku, który pomoże Ci zdać egzamin celująco i rozpocząć studia na wymarzonym kierunku. Program zajęć w naszej pracowni został ściśle oparty o wymagania egzaminacyjne dla kandydatów na Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej. Uczestnicy kursu rysunku w Seal Art mają okazję sprawdzić się w rysunku z wyobraźni, modelowaniu oraz geometrii. Dzięki temu na egzaminie wstępnym na krajowe wydziały architektury poczują się dużo pewniej, a to już połowa sukcesu. Seal Art to efektywność, doświadczeni wykładowcy, program dopasowany do umiejętności kursantów, a także elastyczność terminów i lokalizacji.

  • Jak dostać się na architekturę - kurs, który pomoże rozpocząć wymarzone studia

  • Kurs rysunku przygotowujący do egzaminów wstępnych pod okiem doświadczonych wykładowców

  • Efektywne kursy rysunku w szkole rysunku Seal Art Warszawa

Jak dostać się na architekturę - kurs, który pomoże rozpocząć wymarzone studia

W okresie wakacyjnym wielu kandydatów starających się o indeks na wydziałach architektury zaczyna przygotowania do egzaminów wstępnych. Warto jednak rozpocząć ten proces wcześniej, wybierając się na profesjonalny kurs rysunku architektonicznego. Poznanie tajników rysunku różnorodnymi technikami, zgłębienie zasad perspektywy czy tajników geometrii stanowi teoretyczną i praktyczną wiedzę, którą przyszli studenci architektury muszą wykazać się przed komisją egzaminacyjną. 

Kurs rysunku przygotowujący do egzaminów wstępnych pod okiem doświadczonych wykładowców

W warszawskiej szkole rysunku Seal Art od lat prowadzimy lekcje rysunku umożliwiające opanowanie umiejętności oraz wiedzy, które pomogą w pomyślnym zdaniu egzaminów wstępnych. Każdy uczestnik kursu ma szansę szkolić się pod okiem doświadczonych wykładowców, którzy pomogą rozwinąć wyobraźnię przestrzenną, zdolności w zakresie modelowania oraz wiedzę z zakresu geometrii. Wybierz profesjonalny kurs na architekturę, który pomógł w egzaminach wstępnych setkom dzisiejszych absolwentów. 

Efektywne kursy rysunku w szkole rysunku Seal Art Warszawa

Szkoła rysunku Seal Art to najlepsze miejsce na przygotowanie do egzaminów wstępnych kandydatów na studia na kierunku architektura. Od lat nasi uczniowie uzyskują najlepsze wyniki w rekrutacjach, poziom zajęć zostaje każdorazowo dopasowany do ich umiejętności, a dodatkowo - dajemy możliwość wyboru terminu oraz lokalizacji zajęć.