Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Doładowanie Plush – gdzie kupić i jak zrealizować?

Doładowanie Plush
 |  Artykuł partnera  |  Informacje prasowe

Posiadacze telefonów na kartę muszą pamiętać o regularnym uzupełnianiu środków na koncie. W innym wypadku utracą możliwość wykonywania połączeń, wysyłania wiadomości czy korzystania z sieci. Jak zrealizować doładowanie w Plush? Gdzie można je kupić? Podpowiadamy!

Gdzie można kupić doładowanie Plush?

Jesteś użytkownikiem sieci PlushDoładowanie na kartę znajdziesz w wielu punktach sprzedaży. Jeśli zależy Ci na czasie, wybierz się do Żabki. Markety tej sieci znajdziesz na każdym osiedlu zarówno w większych, jak i mniejszych miastach oraz wsiach. Doładowania Plush w Żabce dostępne są w postaci wydruków z terminala płatniczego. Podaj kasjerowi wybraną kwotę, opłać zakup, a po chwili otrzymasz wydruk wyglądający jak paragon z kodem doładowującym. Kwoty doładowań rozpoczynają się od 5 zł, a kończą na 200 zł. Każdy znajdzie odpowiednią opcję dla siebie. W Żabce znajdziesz również starter do Plusha i wielu innych sieci komórkowych.

Doładowanie Plush – w sklepach, kioskach i na stacjach benzynowych

Doładowania nie tylko do Plusha, lecz także wielu innych sieci komórkowych, znajdziesz również w kioskach, na stacjach benzynowych, w bankomatach, a także w niektórych księgarniach. Bez problemu kupisz je stacjonarnie również w salonach sieci Plus. Co więcej, doładowania można kupić w hipermarketach i sklepach spożywczych. W większości miejsc występują w postaci wydruków z terminala. W części z nich dostępne są również karty-zdrapki, w których kod doładowujący jest schowany pod farbą, którą trzeba zdrapać.

Plush – doładowanie nie tylko stacjonarnie

Doładowanie Plush dostępne jest także w wersji online. Możesz nabyć je poprzez stronę internetową operatora lub aplikację bankową. Obecnie większość banków oferuje taką możliwość. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które zdobywa coraz większą popularność. Za pomocą aplikacji bankowej można doładować konto własne, a także bliskich osób. Wystarczy znać ich numer telefonu.

Plush na kartę – jak zrealizować doładowanie?

W przypadku wydruków i kart zdrapek doładowanie konta jest banalnie proste. Na klawiaturze telefonu należy wprowadzić kod *123*kod_doładowujący#, a następnie zatwierdzić operację zieloną słuchawką. Jeśli zdecydujesz się na doładowanie poprzez stronę operatora (www.doladuj.plushbezlimitu.pl/doladowanie), musisz wpisać swój numer telefonu i adres e-mail, a następnie wybrać kwotę doładowania. W kolejnym kroku pojawi się lista metod płatności (Visa, BLIK czy przelew internetowy). Wybierz najwygodniejszą opcję dla siebie i opłać zakup.

Plush na kartę – doładowanie dopasowane do Twoich preferencji

Chcesz doładować konto w Plushu? Wybierz opcję płatności przez internet lub wybierz się do najbliższej Żabki. W tym niewielkim markecie czekają na Ciebie doładowania, startery, a także rozbudowany asortyment. Dodatkowo możesz opłacić rachunki, nadać lub odebrać paczkę, zagrać w Lotto czy kupić bilety komunikacji miejskiej. Wszystko w jednym miejscu!

Sieć Plush na Kartę

Sieć Plush, stworzona przez operatora Plus w 2014 roku, jest dedykowana przede wszystkim młodzieży. Jej cechy charakterystyczne to proste zasady i niskie koszty. Oferta Plusha jest na tyle bogata, że każdy może tu znaleźć coś dla siebie.
Oferta na Kartę

Oferta na kartę Plusha to pełna elastyczność i brak zobowiązań. W każdej chwili, w zależności od aktualnych potrzeb, możemy sobie zmienić pakiet w ofercie na kartę. Nie musimy przy tym nigdzie dzwonić, zmieniać zapisów w umowie, wystarczy wysłać kod SMS-em czy kliknąć w aplikacji i gotowe.

Doładowanie Konta

Doładowanie konta w Plushu jest bardzo proste i można to zrobić na kilka sposobów:

  • Doładowanie Online: Wejdź na stronę doładowań Plusha, wprowadź numer telefonu, który ma zostać doładowany oraz adres e-mail, następnie wybierz kwotę doładowania i opcję płatności.
  • Doładowanie za pomocą kodu: Wprowadź na klawiaturze kod 123, następnie wpisz 14-cyfrowy kod i zakończ go #.
  • Doładowanie przez terminal płatniczy: Można to zrobić w każdym salonie sprzedaży Plusha.
  • Doładowanie konta innej osoby: Można to zrobić przez skorzystanie z takiego numeru 123TELEKOD*nr_tel#.

Podsumowanie

Sieć Plush na kartę oferuje swoim klientom pełną elastyczność i kontrolę nad wydatkami. Doładowanie konta jest proste i można to zrobić na kilka sposobów. Dzięki temu, każdy może dostosować ofertę do swoich potrzeb i korzystać z usług na swoich warunkach.