Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Klub piłkarski dla dzieci Wilanów: Stowarzyszenie Lider Wilanów i Football Academy

Klub piłkarski dla dzieci
 |  Artykuł partnera  |  Informacje prasowe

W Stowarzyszeniu Lider Wilanów oraz Football Academy w Warszawie Wilanowie, popularyzujemy zdrowy styl życia i kształtowanie charakteru dzieci poprzez zajęcia sportowe i edukacyjne. Nasz klub piłkarski dla dzieci Wilanów oferuje profesjonalne zajęcia piłkarskie dla najmłodszych, w wieku od 2 do 7 lat, zarówno dla chłopców, jak i dziewczyn.

Wdrażamy najmłodsze pokolenia w aktywność fizyczną

Nasz autorski program zajęć, 'FOOTBALL KIDS - Piłkarska jedenastka', pozwala połączyć naukę języka angielskiego z dobrą zabawą, a także z popularyzacją aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia. Zajęcia prowadzone są w trzech grupach wiekowych, co pozwala na dostosowanie poziomu rozwoju do możliwości adaptacyjnych dzieci. Dzięki temu, najmłodsze pokolenia nie tylko poprawiają swoją sprawność fizyczną, ale i przyswajają nowe słownictwo.

Zachęcenie dzieci do uprawiania sportu

Wierzymy, że na każdym etapie rozwoju należy uczyć dzieci wartości i cech charakteryzujących dobrego sportowca. Nasz cel to zachęcenie dzieci

do uprawiania sportu, kształtowanie pozytywnego podejścia do aktywności fizycznej i kulturze fizycznej. Dbamy również o unikanie przedwczesnej specjalizacji, stawiając na indywidualne podejście do każdego uczestnika naszych zajęć.

Rozwój umiejętności piłkarskich na terenie całego kraju

Nasza szkółka piłkarska działa na terenie całego kraju, oferując zajęcia ogólnorozwojowe ukierunkowane na piłkę nożną dla najmłodszych. Działalność klubu opiera się na współpracy z doświadczonymi trenerami, instruktorami i specjalistami z zakresu wieloletniego rozwoju zawodowego.

Profesjonalne warunki treningowe

W naszym klubie piłkarskim dla dzieci Wilanów zapewniamy najlepsze warunki treningowe, z salami gimnastycznymi o powierzchni minimum 60 m2, odpowiednią wentylacją oraz sanitariami. Wszystkie sale są wyposażone w niezbędne sprzęty do przeprowadzenia profesjonalnych zajęć piłkarskich i ogólnorozwojowych.

Wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy

Nasi trenerzy i instruktorzy posiadają odpowiednie szkolenia państwowe z zakresu prowadzenia zajęć z piłki nożnej oraz certyfikaty 'FOOTBALL KIDS - Piłkarska jedenastka'. Dbamy o ciągłe doskonalenie umiejętności naszych kadry, aby zapewnić najwyższą jakość zajęć dla dzieci. 

Zaangażowanie rodziców w życie klubu

W naszym klubie piłkarskim dla dzieci Wilanów doceniamy zaangażowanie rodziców w życie sportowe swoich dzieci. Wspólnie z nimi tworzymy przyjazne środowisko, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, a rodzice mogą aktywnie uczestniczyć w życiu klubu i wspierać swoje pociechy.