Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Profesjonalne sprzątanie biur Łódź

mycie podłogi
 |  Artykuł partnera  |  Informacje prasowe

Czyste biuro to podstawa wydajnej pracy i dobrej atmosfery wśród pracowników. W utrzymaniu czystości powierzchni przeznaczonej do pracy biurowej pomóc mogą specjalistyczne firmy sprzątające. Szeroki wachlarz usług obejmuje usługi sprzątania biur, części wspólnych jak korytarze, klatki schodowe, hole, a także toalety i pomieszczenia socjalne. Decydując się na sprzątanie biur Łódź przez profesjonalistów, samodzielnie możesz ustalić zakres czynności, wchodzących w skład sprzątania.

Co obejmują profesjonalne usługi sprzątania?

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferujemy wszystkie możliwe usługi sprzątające, takie jak odkurzanie, mycie podłóg, ścieranie kurzu z mebli biurowych oraz mycie okien od wewnątrz i zewnątrz. Do sprzątania wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości, bezpieczną chemię czyszczącą oraz profesjonalny sprzęt sprzątający. Nasi pracownicy to świetnie wyszkolone osoby, mające duże doświadczenie we wszystkich pracach związanych z utrzymaniem pomieszczeń w czystości i porządku.

Dlaczego warto zaufać specjalistom w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości?

Solidnie i dokładnie wysprzątane biuro jest wizytówką firmy. Dobrze świadczy o jej organizacji i zasadach, które w niej panują. Także pracownicy, którzy mogą pracować w czystych wnętrzach, są bardziej zadowoleni z warunków swojej pracy i łatwiej im się ją wykonuje. Powierzając usługę sprzątania biur firmie z Łodzi, zleceniodawcy mogą stworzyć własny harmonogram sprzątania, tak aby częstotliwość odpowiadała rzeczywistym potrzebom firmy. Sprzątanie biur Łódź może być realizowane poza standardowymi godzinami pracy biura, tak aby ekipa sprzątająca nie przeszkadzała pracownikom oraz interesantom.

Od czego rozpocząć sprzątanie biura z firmą

Jeśli po raz pierwszy chcecie podpisać umowę na usługi sprzątania powierzchni biurowych, warto pamiętać, by ująć w niej kilka istotnych spraw:

  • odpowiedzialność za ewentualne szkody poczynione podczas sprzątania  biura;
  • sposób, w jaki sprzątanie biura będzie realizowane oraz używane do tego środki;
  • zakres sprzątania oraz cykliczne usługi dodatkowe, takie jak pranie wykładzin lub mycie listew przypodłogowych;
  • cenę za usługę sprzątania oraz formę płatności, np. na podstawie faktur VAT wystawianych z określoną częstotliwością.

Pamiętaj o tym, że firmy sprzątające w przypadku klientów biznesowych mogą oferować wiele dodatkowych usług, obejmujących nawet opóźnianie koszy na śmieci lub dezynfekcję łazienek i toalet. Jeśli masz jakieś pytania na ten temat, po prostu zadaj je firmie sprzątającej.