Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Firma Expert Glass wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2022

Joanna i Michał Plata - Gala Diamenty Forbesa
 |  Artykuł partnera  |  Informacje prasowe

Expert Glass, kompleksowy dostawca i ekspert branży szklarskiej, znalazł się na tegorocznej liście najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce według rankingu Forbesa. Diament Forbesa dla firmy Expert Glass to ukoronowanie kilku lat wytężonej pracy oraz ukierunkowania spółki na etykę, transparentność i wiarygodność w relacjach z partnerami biznesowymi.

Diamenty Forbesa to prestiżowe zestawienie najszybciej rozwijających się firm w Polsce, corocznie przygotowywane przez miesięcznik Forbes i firmę analityczną Bisonde Polska. Finalnie, w rankingu znalazły się firmy, które w ostatnich trzech latach najszybciej zwiększyły swoją wartość. Jednocześnie, tuż obok wyników finansowych, do najważniejszych kryteriów wyboru laureatów należały: wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych. W tym roku do grona laureatów dołączyła także spółka Expert Glass. Przy czym warto podkreślić, że pierwszy raz w 14-letniej historii rankingu, Diamenty Forbesa wybrano spośród wyjątkowo licznej grupy kandydatów, których w tym roku było kilkanaście tysięcy.

Expert Glass Stary Sącz

Expert Glass, to firma z siedzibą w Starym Sączu, która jest ekspertem branży szklarskiej i kompleksowym dostawcą szkła oraz usług szklarskich. W jej skład wchodzi również marka Dźwigamy.com oferująca wynajem specjalistycznych maszyn i urządzeń do montażu wielkogabarytowych powierzchni szklanych

Wyróżnienie jakim jest przyznanie Diamentu Forbesa naszej firmie pokazało, iż odważne decyzje podjęte na przestrzeni ostatnich lat były słuszne. Od początku działalności spółki, stawialiśmy na wysoką etykę zawodową i transparentność współpracy z naszymi partnerami biznesowymi i klientem ostatecznym. – skomentowała obecność w rankingu Joanna Plata, Wiceprezes Zarządu spółki Expert Glass. Inwestycje w kapitał ludzki oraz trafna strategia realizowana podczas pandemii, zostały dostrzeżone i docenione. Jesteśmy dumni i nie ukrywamy radości z tak prestiżowego wyróżnienia. – dodaje Michał Plata, Prezes Zarządu spółki Expert Glass.