Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Vosti świętuje 10 000 instalacji fotowoltaicznych!

10K instalacji Vosti
 |  Informacja prasowa  |  Informacje prasowe

Jesienią sadzili las świętując 8 tys. instalacji. Drzewka nie zdążyły jeszcze dobrze podrosnąć, gdy na “liczniku” wybiła kolejna okrągła liczba! Wiosnę VOSTI wita świętując 10 000 instalacji zamontowanych na terenie całej Polski. Ich łączna moc wynosi aż 60,5 MW!

-Ten wynik ogromnie cieszy biorąc pod uwagę jak pełne wyzwań są obecne miesiące dla naszej branży. Nasz zespół kolejny raz udowodnił, że jest niezastąpiony, a każdą trudność obraca w szansę! - mówi Przemysław Smoliński Prezes Vosti Energy.

Ostatnie miesiące są naprawdę intensywne dla branży PV - klienci chcieli zdążyć przed 1 kwietnia, aby zamontować instalacje zostając w starym systemie rozliczeń, chociaż net-billing jest równie opłacany. Dodatkowo niepokój wywołał wybuch wojny na Ukrainie. Polacy coraz chętniej myślą o własnej przydomowej elektrowni elektrycznej i magazynach energii, aby zabezpieczyć swoją przyszłość.

  • W związku z nowym systemem rozliczeń dla prosumentów, wiele firm martwi się o swoje dalsze funkcjonowanie. Tymczasem my w Vosti jesteśmy w pełni przygotowani na nową fotowoltaiczną rzeczywistość - wchodzimy w nią świętując 10 000 zamontowanych instalacji i wdrażając do oferty nowe produkty!  Ta liczba to wynik pracy całego #VostiTeam, za co gorąco dziękujemy!- dodaje Prezes Vosti.
  • Fotowoltaika była dla nas początkiem przygody z odnawialnymi źródłami energii. Wraz z rozwojem naszej firmy chcemy dawać Polakom coraz więcej możliwości i narzędzi do tworzenia domu oraz firm, które będą niezależne energetycznie. Przestrzeni, w której mogą czuć się w pełni bezpiecznie, niezależnie od wzrostu cen za energię energetyczną i sytuację na świecie. - komentuje Smoliński.

Vosti oprócz fotowoltaiki oraz pomp ciepła oferuje także magazyny energii Huawei z serii Luna 2000 – czyli innowacyjny system, który pozwoli lepiej wykorzystać energię wytworzoną przez moduły fotowoltaiczne, a w sytuacjach awaryjnych korzystać z energii zgromadzonej przez baterie. To rozwiązanie zarówno dla gospodarstw domowych, jak i przedsiębiorstw, które w ten sposób mogą zabezpieczyć się przed ogromnymi stratami na skutek braku prądu.

Więcej informacji na www.vosti.pl