Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Hipnoza regresyjna metodą CMF – autorska metoda uzdrawiania

Hipnoza regresyjna metodą CMF
 |  Artykuł partnera  |  Informacje prasowe

Hipnoza regresyjna CMF (Change Morphic Field) jest autorską metodą opracowaną przez Karinę Abraham, która jest wieloletnią hipnoterapeutką, świeckim egzorcystą, a obecnie operatorem sesji i nauczycielem duchowym. Podczas spotkania Telepata łączy się z polem morficznym Klienta, gdzie pracuje nad szkodliwymi przekonaniami, schematami, traumami. W trakcie sesji wykorzystujemy różne metody terapeutyczne, od hipnozy regresyjnej przez ustawienia Hellingera aż po pracę z komórką macierzystą. W pracy z użyciem CMF kluczem jest wielowymiarowość i otwarcie na nieskończone pole informacji, dzięki czemu możliwe jest trafienie bezpośrednio w źródło problemu i usunięcie go.

CMF (Change Morphic Field) - jak to działa?

W opracowanej metodzie wykorzystywana jest wiedza z bioenergoterapii, ustawień systemowych Berta Hellingera, egzorcyzmy, szamanizm alchemia oraz hipnoza regresyjna. Podczas sesji, która odbywa się przez internet, w stan hipnotyczny wchodzi za Klienta telepata. Takie rozwiązanie jest niezwykle skuteczne i bezpieczne, ponieważ świat astralny nie zawsze jest miejscem bezpiecznym i wymaga dużego doświadczenia w poruszaniu się po nim. Podczas sesji hipnotycznej Prowadzący (Operator) odpowiada za bezpieczeństwo Telepaty wskazując m.in. odpowiednie zabezpieczenia. W przypadku zerwania połączenia internetowego wyszkolony Telepata jest w stanie bezpiecznie wyjść ze stanu hipnotycznego (głębokiej medytacji) i wrócić do „tu i teraz”. Podczas spotkania, które zwykle odbywa się na Skype Klient jest bezpieczny i jako świadek obserwuje proces terapeutyczny wykonywany przez Operatora sesji.

Rozpoczynając spotkanie, nie jest przygotowany żaden wcześniej opracowany plan. Operator i Telepata otwierają się na pole, a to ono przynosi wiedzę i najkorzystniejsze z możliwych rozwiązań danego problemu. Podczas sesji terapeutycznej pokazuje się czasami jedna, a czasami więcej możliwości rozwiązania danego problemu. Bazując na wiedzy z pola i poruszając się po kronikach Akaszy Operator sesji wybiera najkorzystniejsze z możliwych rozwiązań dla swojego Klienta. Scenariusz sesji pisze się na bieżąco.

Dla zainteresowanych pani Karina Abraham prowadzi również warsztaty rozwoju duchowego i Akademię CMF, w które przyszli operatorzy spotkań oraz telepaci zdobywają wiedzę niezbędną do samodzielnej, bezpiecznej i skutecznej pracy w metodzie CMF.

Na co pomaga metoda CMF?

Wielowymiarowość hipnozy regresyjnej metodą CMF pozwala na pracę niemal z każdym typem problemu, od zdrowotnych przez duchowo-emocjonalne aż do problemów zawodowych i uzależnień. W pracy terapeutycznej przyświeca zasada „Twoje szczęście moim szczęściem”, dzięki czemu uzyskujemy bardzo szybko efekty, co potwierdzają zadowoleni Klienci.

Chcesz wiedzieć więcej o metodzie CMF?

Jesteś zainteresowany i chcesz wiedzieć więcej o hipnozie regresyjnej CMF? Zauważasz w swoim życiu wiele blokujących Cię schematów, traum, przekonań z którymi sobie nie radzisz? Chcesz stać się naprawdę wolnym człowiekiem i móc czerpać z życia garściami? Pozwól sobie pomóc w bezpieczny i skuteczny sposób. Metoda CMF daje efekty niemal natychmiast, Klienci zauważają różnicę zwykle już po pierwszym spotkaniu, co jest niemożliwe w przypadku konwencjonalnej terapii.

Jedyne co musisz zrobić, aby skorzystać z tej niezwykłej metody to przygotować punkty referencyjne, które chcesz, aby zostały opracowane podczas spotkania, oraz zapewnić sobie dostęp do internetu, działającą aplikację Skype i 2 godziny wolnego czasu, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał.