Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Gdzie strzelać w Krakowie i którą strzelnicę warto odwiedzić?

strzelnica w Krakowie
 |  Artykuł partnera  |  Informacje prasowe

Coraz popularniejszą atrakcją wybieraną przez Polaków są strzelnice. W ostatnich latach odwiedzanie tych obiektów, w ramach weekendowych wypadów ze znajomymi czy po prostu jako hobby przybrało na popularności. Jest to co zupełnie innego niż standardowe miejsca oferujące rozrywkę. Z tego powodu, część firm wybiera strzelnice jako miejsca na organizowanie imprez integracyjnych. W Krakowie również popularną rozrywką stały się strzelnice. Wybierane są na miejsce spotkań, a także wieczorów kawalerskich. Jakie zatem obiekty znajdziemy na terenie Krakowa i które najlepiej jest odwiedzić.

Gdzie strzelać w Krakowie?

Strzelanie musi się odbywać na przystosowanych do tego obiektach. Muszą one zapewniać odpowiednie bezpieczeństwo i obsługę na wysokim poziomie. Dobrze jest też, aby strzelnica, którą wybierzemy, posiadała liczną gammę broni, z których można postrzelać. Rozmiar też ma znaczenie w przypadku organizowania wyjść w większych grupach. Strzelnica z dużą ilością stanowisk potrafi zapewnić równoczesną zabawę dla wielu osób. 

Na terenie Krakowa znajduje się wiele obiektów przystosowanych do strzelania. Jeżeli zależy nam na tym, aby pobyt na strzelnicy nas czegoś nauczył, a nie był tylko zwykłą rozrywką warto jest wybrać obiekty takie jak  Gotoshoot. Strzelnica oferuje wiele pakietów, jakie możemy zrealizować. Warto odwiedzić witrynę internetową strzelnicy, gdzie znajdziemi więcej informacji. Ponadto strzelnica Gotoshoot posiada ciekawą ofertą szkoleń z zakresu strzelania. Przeszkoleni i doświadczeni instruktorzy pomogą ci zapanować nad bronią, nawet jeżeli nigdy wcześniej nie miałeś żadnej broni w rękach.  

Na co zwrócić uwagę przy wyborze strzelnicy w Krakowie?

Wybierając się na strzelnicę w Krakowie, warto, jest wcześniej odwiedzić strony poszczególnych obiektów. Znajdziemy na nich wszystkie dostępne pakiety strzelania oraz cennik. Pakiety pozwalają na zapoznanie się z różnymi rodzajami broni osobom niedoświadczonym. Jeżeli planujemy zakup wejścia na strzelnicę jako prezent, to na stronie znajdziemy wszystkie niezbędne informacje. GotoShoot, jest obiektem oferującym bony upominkowe i vouchery idealne zarówno dla osób doświadczonych jak i początkujących. 

Przy wybieraniu strzelnicy dobrze jest sprawdzić, kto ją prowadzi. Doświadczeni pracownicy, którzy często mają przeszłość związaną z pracą w wojsku lub policji zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, ale również dobrą zabawę. Większa ilość stanowisk strzeleckich pozwala na odwiedzania obiektów, w dużych grupach. Duże obiekty mogą być dobrym miejscem na zorganizowanie imprez integracyjnych dla pracowników. Liczna reprezentacja obiektów na terenie Krakowa pozwala na znalezienie idealnego miejsca na zrealizowanie swoich potrzeb związanych ze strzelnicami.