Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Fachowcy - gdzie ich szukać?

Znajdź fachowca
 |  Artykuł partnera  |  Informacje prasowe

Poznaj miejsce w sieci, które pozwoli Ci znaleźć specjalistów w wielu dziedzinach, a także da szansę zweryfikowania ich umiejętności.

Planujesz remont, zepsuł Ci się samochód, pękła rura, czy może szukasz dobrej księgowej? Niezależnie od tego, jakiego usługodawcy potrzebujesz, możesz skorzystać z jednego serwisu. Na Zleca.pl znajdziesz solidnych fachowców, którzy pomogą Ci rozwiązać każdy problem. Serwis ten z powodzeniem zastępuje niegdysiejsze rubryki w gazetach. Regularnie pojawiają się w nim coraz to nowe ogłoszenia, z różnych dziedzin. Dzięki temu z łatwością znajdziesz pomoc szybko i sprawnie.

Kto ogłasza się na Zleca.pl?

To miejsce w sieci dla specjalistów indywidualnych, ekspertów, firm, a także agencji. Usługodawcy dodają swoje ogłoszenia całkowicie bezpłatnie, dlatego ich baza staje się coraz potężniejsza. 

Podział na branże jest bardzo przejrzysty, dlatego z łatwością można dotrzeć do aktualnie potrzebnych pracowników. Zamieszczane oferty pochodzą m.in. od: budowlańców, mechaników, kierowców, marketingowców, fotografów, informatyków, korepetytorów, prawników, opiekunek, tłumaczy, prawników, czy dietetyków.

Na Zleca.pl ogłasza się każdy, kto tylko ma ochotę poszerzyć grono swoich klientów.

Jak szukać fachowców?

Korzystanie z serwisu jest bardzo intuicyjne, dzięki czemu nie przysparza trudności. Możesz wpisać szukaną frazę w okienko z lupką lub wybrać branżę z listy. Wyniki posortujesz po lokalizacji, albo rodzaju posiadanej działalności. Jeśli zależy Ci na zdjęciu osoby, z którą chciałbyś podjąć współpracę i tylko ogłoszenia z fotografiami są dla Ciebie wartościowe, wystarczy że zaznaczysz takie żądanie w odpowiednim okienku.

Zarówno dodawanie ogłoszeń, jak i nawiązywanie kontaktu z danym specjalistą jest bezpłatne i niezobowiązujące. Sprawdź, jak to działa. Znajdź fachowca z dziedziny, która Cię interesuje, sprawdź ile osób w Twojej okolicy wykonuje daną usługę i wybierz idealnego, godnego zaufania kandydata.

Podczas dodawania swojej oferty, każdy użytkownik ma szansę sporządzić wyczerpującą wizytówkę. To od niej zależy, czy zostanie on zauważony i uznany za kompetentnego. Serwis umożliwia dodanie swoich dotychczasowych realizacji, certyfikatów i dyplomów, a także sprzętów oraz programów używanych podczas wykonywania obowiązków. Niektóre firmy chętnie wymieniają swoich pracowników odpowiedzialnych za poszczególne zadania, a także cennik.

Dzięki deklarowanym stawkom portal ma szansę udostępniać swoim klientom widełki cenowe za określone prace. Można w ten sposób z łatwością wybierać spośród najtańszych lub najlepiej ceniących się fachowców.

Czytelny serwis z ogłoszeniami

Portal Zlecaj.pl jest stosunkowo nowy i wciąż trwa jego faza rozwoju. Zaufało mu już jednak wielu klientów, a ich pozytywne reakcje najlepiej świadczą o tym, że warto dołączyć do tego grona. Wykonawcy cenią sobie możliwość dodawania darmowych ofert i fakt, że zdobywają nowe zlecenia bez większego wysiłku. Usługobiorcy natomiast mogą natomiast przeglądać stale rosnącą bazę specjalistów i dokonywać wstępnej selekcji na podstawie wykazanych umiejętności oraz portfolio. Tradycyjne niegdyś ogłoszenia w gazecie nie dawały żadnej szansy na przybliżenie swojej działalności i jej efektów. Dzięki Zlecaj.pl, nie zamawiasz usługi w ciemno i masz szansę dobrze zweryfikować osobę, której postanawiasz zaufać.