Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Jeśli chodzi o drukarnie, Wrocław to właściwy kierunek!

drukarnia wrocław
 |  Artykuł partnera  |  Informacje prasowe

Potrzebujesz wydrukować duży nakład ulotek bądź plakatów? A może potrzebne są Ci materiały do firmy - katalogi, wizytówki albo teczki ofertowe? Może chodzi o coś mniejszego, na przykład parę plakatów na jakąś okoliczność lub po prostu pojedynczy projekt? Niezależnie od tego, co chcesz wydrukować, drukarnia, którą wybierzesz, powinna zapewnić Ci najwyższą jakość wydruku, szybki czas realizacji i optymalne koszty. Brzmi nierealnie? Nic bardziej mylnego - w czasie pandemii wojna o klienta zyskała na intensywności!

Każdemu, komu potrzebna jest godna zaufania, sprawdzona i profesjonalna drukarnia, Wrocław to właściwy kierunek poszukiwań. Zwłaszcza, że teraz zamówić wydruk można jednym kliknięciem myszy, a usługodawcy nie musimy szukać w pobliżu. Pandemia mocno wpłynęła na rozwój E-commerce, więc można przebierać w ofertach. Nie zmienia to jednak faktu, że mieszcząca się we Wrocławiu Drukarnia KiD to miejsce z piętnastoletnią tradycją, które przez lata nie tylko zbudowało zaufanie Klientów, ale również rozwinęło się w taki sposób, by dostarczać najwyższą jakość wydruków przy jednoczesnym zachowaniu korzystnych cen i szybkiego czasu wykonania zlecenia. Profesjonalny zespół i rozwinięty park maszynowy umożliwiają ekspresową realizację zleceń przy jednoczesnej dbałości o detale. Konsekwentnie rozwijamy nasze umiejętności, by mieć pewność, że wykorzystywane techniki spełniają oczekiwania Klientów. Nasze wydruki cyfrowe, offsetowe i akcydensowe zabezpieczamy lakierem olejowym, dyspersyjnym lub folią.

Profesjonalny druk - Wrocław polega na nas od lat!

W celu zwiększenia wydajności i obniżenia ceny prowadzimy druk w różnych konfiguracjach przy jednym przelocie. To umożliwia nam większą efektywność, która przekłada się na mniejsze wydatki naszych Klientów. Przede wszystkim drukujemy w technice cyfrowej, bowiem umożliwia druk nawet w niskich nakładach, zapewnia wysoką jakość i optymalną cenę za jeden wydruk. Drukujemy rozmaite rzeczy, takie jak plakaty, etykiety, naklejki, ulotki, wizytówki czy papier firmowy. Oferujemy również drukowanie samoprzylepnych etykiet, które można wykorzystać np. do oznaczania butelek czy słoików. Jeśli ważna jest wysoka szczegółowość nadruku, możemy zastosować druk pigmentowy. Przy większych nakładach wykorzystujemy druk offsetowy, a każde zlecenie możemy opatrzyć certyfikowanym cyfrowym proofem, który świadczy o zachowaniu ciągłości jakości całego nakładu. Do tego dochodzi druk akcydensowy druków użytkowych i okolicznościowych. Zwieńczeniem oferty są usługi introligatorskie, które wykonujemy w specjalnie przeznaczonej do tego pracowni. To takie działania jak

 • bigowanie,
 • sztancowanie,
 • falcowanie,
 • wiercenie otworów,
 • cięcie,
 • lakierowanie UV (również punktowe),
 • wiązanie sznurkiem elastycznym,
 • wykonywanie opraw (miękkich, twardych, szytych i klejonych na gorąco, z papieru kredowego lub kartonu graficznego),
 • kaszerowanie,
 • tłoczenie,
 • zdobienie.

Tak kompleksowa oferta sprawia, że jeśli chodzi o Wrocław, Drukarnia KiD jest ceniona przez Klientów i zdobyła ich zaufanie. Nie zatrzymujemy się jednak na tym, bo usługi świadczymy dla firm i osób prywatnych z całego kraju... i Europy.

Internetowa drukarnia - Wrocław, Polska i Europa mogą na nas liczyć!

Tak, działamy z Wrocławia, ale przecież większość spraw załatwia się obecnie online. Tak jest również w naszym przypadku, bowiem realizujemy zlecenia dla Klientów z różnych miejsc, a wydruki wysyłamy kurierem na terenie Polski i Europy. Cały proces zamówienia można u nas przeprowadzić zdalnie, włącznie z konsultacją projektu, a potem jedynie czekać na dostawę. Oczywiście można również odebrać wydruki osobiście, ale jeśli jest się z Wrocławia, to na terenie miasta oferujemy dostawę za pomocą własnego transportu. Współpraca z nami to szybkość, jakość i wygoda, dlatego jeśli potrzeba jest dobra drukarnia, Wrocław, jak i inne miasta, mogą na nas liczyć!