Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Czy na dobrej zabawie da się zarobić?

Bubble Football
 |  Artykuł partnera  |  Informacje prasowe

Czy można zarabiać na dobrej zabawie? Odpowiedź wydaje się być zbyt piękna, żeby była prawdziwa ale okazuje się, że jest taka możliwość. Poznajcie - Bubble Football. Bąbelkową piłkę nożną.

Na czym to polega?

Zasady sa bardzo proste - wskakujesz do wielkiej dmuchanej kuli i zaczynasz zabawę. Zasady są niby takie same jak przy zwykłej piłce nożnej, ale fakt bycia w dmuchanej kuli dodaje zupełnie nowy wymiar. Wywrotki, salta, spektakularne odbiory piłki to tutaj codzienność.

Gdzie można zagrać? W całej Polsce. My akurat skorzystaliśmy z usług firmy organizującej gry w Bubble Football w Łodzi.

No dobra, ale jak na tym zarabiać?

Koszt zakupu zestawu 10 kul Bumper Ball to ok. 15 tys złotych. Przynajmniej według informacji na stronie firmy zajmującej się organizacją Bubble Football w Warszawie. W zestawie dostajesz 10 kulek z materiału TPU (bardziej wytrzymałego niż tradycyjne PCV). Niczym się nie musisz przejmować. Transport, cło, wybranie odpowiedniego dostawcy są po stronie wspomnianej przez na firmy. Ty składasz zamówienie i czekasz. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że oprócz kulek możesz liczyć również na cały pakiet know - how. Gotowe scenariusze, zdjęcia oraz filmy, które pozwalają Ci promować swoją usługę i od razu zwiększyć szansę na zdobycie klientów. Podobono niedługo ma zostać wypuszczona usługa, w ramach której możesz wykupić miejsce na jednej z wysoko wypozycjonowanych stron w dużych polskich miastach.

Weźmy na przykład takie rozgrywki Bubble Football w Krakowie. Firm jest dużo. Ale i potencjał jest duży. Duże miasto oznacza wiele okazji do zarobku oraz wielu klientów zagranicznych, którzy są skłonni zapłacić wyższą stawkę. Jedną z takich firm znajdziesz tutaj: www.spogle.pl/bubble-football-krakow-3/. Wedlug ich cennika godzina gry w Krakowie to 400 zł. Jak łatwo policzyć żeby inwestycja w wysokości 15 000 zł spłaciła się jak najszybciej należy zorganizować 37.5 jednogodzinnych gier. Zakłądając 2 gry dziennie daje to w zaokrągleniu 19 dni. tego typu imprezy najczęściej odbywają się w piątki i soboty - to daje nam dwa dni w tygodniu. Czyli potrzebujemy zaledwie 10 tygodni na to, żeby nasza inwestycja się zwróciła. Biorąc pod uwagę, że sezon na takie atrakcje trwa od kwietnia do końca września, wydaje się, że śmiało można załozyć, że inwestycja zwraca się w jeden sezon.

Czy warto?

Nie oszukujmy się - inwestycja w wysokości 15 tysięcy nie jest inwestycją z zaporową ceną wejścia. Jeżeli jesteś w jakiś sposób związany ze sportem i szukasz sposobu na dorobienie - Bumper Ball wydaje się być idealnym sposobem. Stawka 400 zł/h w dużym mieście to na prawdę godziwy pieniądz. Biorąc pod uwagę fakt, że jedyne co robisz to zapewniasz ludziom dobrą zabawę, grzechem byłoby nie skorzystać