Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Zakupy online z Lyoness są teraz jeszcze tańsze

Zakupy online z Lyoness
 |  Artykuł partnera  |  Informacje prasowe

Lyoness, międzynarodowa wspólnota zakupowa oraz program lojalnościowy dla handlu przyciąga Uczestników Programu czterema możliwościami rejestracji zakupów. A przy tym podąża zawsze z duchem czasu. Uczestnicy Programu Lyoness, poza możliwością rejestracji zakupów, np. poprzez kartę Cashback, bony elektroniczne i bony oryginalne / karty podarunkowe Partnerów Handlowych, mogą w prosty sposób dokonać zakupu w każdej chwili, nie wychodząc z domu – i to na całym świecie! A najlepsze jest to, że otrzymują zwrot pieniędzy przy każdym zakupie*.

Zakupy przez internet – tak łatwe jak nigdy dotąd

Uczestnicy czerpią korzyści z siły wspólnoty zakupowej Lyoness. Na całym świecie Lyoness oferuje Uczestnikom Programu korzyści u 3.200 Partnerów Handlowych online ze wszystkich branż, na ponad 170 milionów produktów i usług. Uczestnicy Programu Lyoness otrzymują przy tym aż do 2% zwrotu pieniędzy przy każdym zakupie u dowolnie wybranego Partnera Handlowego. Ponadto dzięki Lyoness Uczestnicy korzystają z innych przywilejów, takich jak wyjątkowe akcje promocyjne online Partnerów Handlowych.

Informacje o promocjach i bonusach Partnerów Handlowych można znaleźć na stronie http://www.lyoness.com, w punkcie menu „dodatkowe bonusy”. Znajdują się tam również m.in. oferty bezpłatnej dostawy, atrakcyjnych akcji promocyjnych, często oferowanych wyłącznie Uczestnikom Programu Lyoness.

Poprzez zakupy online Lyoness łączy zakupy przez Internet z korzyścią w postaci Cashbacku: w ten sposób oszczędzanie staje się jeszcze łatwiejsze dla każdego.

Bezpłatna rejestracja: Lyoness udostępnia wszystkim zainteresowanym możliwość bezpłatnej i niezobowiązującej rejestracji w Programie na: http://www.lyoness.com, aby umożliwić im czerpanie korzyści oferowanych przez wspólnotę zakupową.

Lyoness Child & Family Foundation i Lyoness Greenfinity Foundation

Dzięki czterem możliwościom rejestracji dokonanych zakupów, Uczestnicy Programu Lyoness nie tylko oszczędzają pieniądze, ale również czynią dobro. Każdy Uczestnik aktywnie przyczynia się swoimi zakupami do realizacji projektów obu fundacji. Uzyskane środki pieniężne zostają przekazane do dyspozycji Child & Family Foundation w celu realizacji projektów kształcenia oraz na rzecz Greenfinity Foundation, na projekty związane z ochroną środowiska.

Media społecznościowe i Lyoness

Lyoness wykorzystuje różne platformy społecznościowe, aby nawiązać kontakt ze swoimi Uczestnikami Programu i osobami zainteresowanymi uczestnictwem w Programie. Wspólnota zakupowa oferuje przy tym szereg informacji poprzez Facebook, YouTube, Google+ i Twitter – od wskazówek dotyczących akcji promocyjnych, aż po najświeższe wiadomości ze świata Lyoness. Fani i entuzjaści Lyoness nie przegapią dzięki temu żadnej promocji, a przy tym są zawsze na bieżąco m.in. ze wszystkimi konkursami.

*Tylko u Partnerów Handlowych Lyoness