Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


5 pomysłów na oryginalną imprezę tematyczną

 |  Artykuł partnera  |  Informacje prasowe

Oryginalna impreza tematyczna sprawdzi się nie tylko w gronie znajomych, ale także wśród pracowników firmy, którzy biorą udział w imprezie integracyjnej. W dzisiejszym wpisie sprawdzamy najciekawsze pomysły na imprezę tematyczną. Niezapomniane wrażenia oraz dobra zabawa gwarantowana.

Impreza tematyczna to impreza, w której wszystkie elementy (dekoracje, stroje, muzyka, jedzenie, drinki) są podporządkowane jednemu motywowi tematycznemu. A ten zależy od kreatywności, pomysłowości i zainteresowaniach, jakie lubią uczestnicy imprezy. Najpopularniejsze są imprezy stylizowane na przeszłe lata (zarówno w klimacie starożytnym, jak i współczesnym) oraz filmowe czy bajkowe. Jakie są nasze propozycje na imprezę tematyczną?

5 pomysłów na imprezę tematyczną

Impreza u Gatsby’ego – lata 20-ste
Niezapomniana impreza pełna przepychu i bogactwa, na którą zaprosi sam Wielki Gatsby. Podczas wieczoru tematycznego przeniesiemy się na ten jeden raz do posiadłości nowojorskiego milionera znanego z wystawnych przyjęć. Modne lata 20-ste, elegancko ubrani goście, konfetti, nietypowe rewie taneczne muzyka, konkursy z nagrodami, zabawa w kasynie i inne atrakcje – to wszystko będzie dostępne dla gości, którzy przybędą na imprezę w stylu Gatsby'ego.

Fluo Party
Czy wyobrażacie sobie imprezę firmową, na której goście będą świecić w ciemności? Zapraszamy na Fluo Party! Wieczór zdominują efekty świetlne, lampy UV, kolorowe farby fluorescencyjne oraz świecące w ciemności gadżety, a scenariusz przepełniony jest atrakcjami i niespodziankami. Podczas takiego wieczoru tematycznego każdy będzie mógł zabłysnąć w ciemności.

Gangam Style Party
Szalona i roztańczona impreza tematyczna w stylu Gangam Style Party. Za sprawą jednego z największych przebojów ostatnich lat poczujesz przepych i luksus dzielnicy Gangam, będącej symbolem mody i luksusu - koreańskim Beverly Hills, gdzie wszystko musi być NAJ. Zatem zorganizuj najlepszą imprezę! Wśród przygotowanych atrakcji nie zabraknie wspólnego wykonania tańca Gangam Style. Animatorzy wraz z profesjonalnymi tancerzami przeprowadzą krótką lekcję podstawowych kroków i ruchów, aby w czasie finału zawładnąć parkietem wykonując wyjątkowy taniec Gangam Style całej firmy.

Dziki Zachód
Impreza tematyczna w stylu Dzikiego Zachodu to dobry i sprawdzony pomysł na uzupełnienie imprezy integracyjnej, która pozwoli uczestnikom przenieść się w świat country. Stroje rodem z westernu, rewolwerowcy spotykający piękne kobiety, pojedynki i hazard. A do tego wspólna zabawa polegająca na wykazaniu się w ciekawych konkurencjach, np. poszukiwanie złota, rzut lassem czy podkową lub ujeżdżanie byka.

Wieczór PRL
Bardzo popularny motyw przewodnik na imprezę tematyczną, który od lat ma swoich wiernych fanów i zwolenników. Wieczór tematyczny w stylu PRL to okazja do powrotu do świata sprzed lat. Kto z nas pamięta pierwszomajowe pochody, zakupy na karki oraz wielogodzinne przemy, w czasie których wychwalani byli górnicy, rolnicy oraz hutnicy.

Wieczór PRL moża być uatrakcyjniony dzięki integracyjnym konkurencjom, które w połączeniu z latami 60-tymi i 70-tymi ubiegłego wieku dadzą poczucie niepowtarzalnego klimatu upadłego ustroju.

Jeśli szukasz więcej pomysłów na imprezę tematyczną – zajrzyj na stronę https://www.fabryka-atrakcji.com/imprezy-tematyczne/