Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Darmowe narzędzie od Fotolii do pracy z dokumentami MS Office

 |  Artykuł partnera  |  Informacje prasowe

Fotolia, wiodący w Europie bank zdjęć, oferuje użytkownikom MS Office specjalny dodatek, ułatwiający pracę z obrazami stockowymi. Dzięki narzędziu, wszyscy, którzy na co dzień wykorzystują zdjęcia biznesowe w swojej pracy, mogą korzystać z zasobów Fotolii bez konieczności otwierania przeglądarki internetowej.
Zdjęcia, obrazy oraz grafiki odgrywają obecnie bardzo ważną rolę w procesie komunikacyjnym firm i organizacji.

 

Specjaliści – handlowcy, managerowie PR, marketingowcy czy osoby od HR-u w firmie – korzystają ze zdjęć zarówno w komunikacji wewnętrznej skierowanej do pracowników, jak i promocji przedsiębiorstwa na zewnątrz. Wszystkim profesjonalistom, Fotolia oferuje narzędzia, które idealnie sprawdzą się w pracy z obrazem. Darmowy dodatek Fotolii do pakietu MS Office, ułatwia przede wszystkim wyszukiwanie obrazów, ich organizację oraz bezpośredni import do programów MS Word i Power Point bez konieczności otwierania przeglądarki internetowej.

Intuicyjna obsługa
Maksymalne uproszczenie interfejsu, intuicyjna obsługa oraz minimalizacja czasu potrzebnego na wyszukanie odpowiedniego zdjęcia to główne zalety narzędzia od Fotolii. I to niezależnie czy chcemy zilustrować zdjęciem tekst pisany w Wordzie czy może ozdobić grafiką przygotowywaną w Power Poincie prezentację. Wtyczka MS Office – którą można pobrać ze strony Fotolii w mniej niż 1 minutę – pozwala bez opuszczania programu dowolnie wybierać obrazy, grafiki wektorowe oraz pliki wideo z bazy ponad 21 milionów plików. Co ważne, podczas korzystania z dodatku, wyszukiwarka zachowuje wszystkie funkcjonalności narzędzi wyszukiwania, dostępnych na stronie Fotolii. Każdy zakupiony plik zostanie zapisany na dysku komputera.

Miliony możliwości od Fotolii
Fotolia, której zasoby obejmują miliony zdjęć, grafik wektorowych, obrazów i plików wideo, to jeden z najchętniej odwiedzanych microstocków w Polsce. Co ważne, z danych firmy za 2012 rok wynika, że duży wybór szeroko pojętych obrazów biznesowych sprawia, że ta kategoria jest najbardziej popularna wśród klientów w Polsce. Z biblioteki serwisu korzystają zarówno duże korporacje, pracujące globalnie, jak i małe firmy, które promują swoje usługi wśród lokalnych partnerów. Duże zainteresowanie wzbudzają również zdjęcia wykorzystywane w komunikacji wewnętrznej firm i organizacji. – Żyjemy w czasach przesyconych treścią, dlatego też coraz większą uwagę przykładamy do obrazu, który z dnia na dzień zyskuje na znaczeniu w kontekście komunikacyjnym organizacji czy firmy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy darmowe narzędzie jakim jest dodatek MS Office. Co ważne, wszystkie zakupione u nas zdjęcia mają licencję Royalty Free i mogą zostać użyte do wszelkiego rodzaju profesjonalnych dokumentów, bez limitu czasu, nakładu czy terytorium geograficznego – mówi Beata Jaroszewska, dyrektor operacyjny
serwisu Fotolia w Polsce.


Pobierz dodatek Fotolia do MS Office http://pl.fotolia.com/ribbon2010
Dodatkowe informacje oraz zdjęcia można znaleźć na stronie http://pl.fotolia.com
Szanowni Państwo zgodnie z polityką zachowania praw autorskich prosimy o wykorzystywanie zdjęć jedynie do ilustracji treści z komunikatu oraz podpisywanie ich nazwami autorów, a także źródłem pochodzenia, którym jest serwis Fotolia.