Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Norweski rynek pracy - nowe możliwości zatrudnienia dla Polaków

 |  Artykuł partnera  |  Informacje prasowe

Norweska firma Norjob AS zaprasza Polaków na norweski rynek pracy. Wszystkie informacje znajdujące się na stronie www.norjob.no są już dostępne w jeżyku polskim. Oferujemy również tłumaczenie informacji o nowych miejscach pracy dla osób z Polski.

Przegląd ofert pracy oferowany na stronie www.norjob.no dostarczy Państwu wszelkich informacji kontaktowych i innych niezbędnych do ubiegania się o dobrze wynagradzane miejsca pracy w norweskich firmach.Rejestrując się w serwisie otrzymają Państwo informacje dotyczące sposobu ubiegania się o dane stanowisko pracy oraz przyszłego życia w Norwegii. Przez trzy miesiące lub długoterminowo.

Informacje zebrane i zaprezentowane na stronie to w rzeczywistości nowe możliwości zatrudnienia dla Polaków na norweskim rynku pracy!

Rynek pracy w Norwegii jest dziś jednym z najszybciej rozwijających się rynków na świecie, a stopa bezrobocia wynosi zaledwie 3%. Średnie miesięczne wynagrodzenie w Norwegii sięga 37 750 koron norweskich, czyli w przeliczeniu 21 500 zł. W Norwegii istnieje ogromne zapotrzebowanie na pracowników z zagranicy na wszelkiego rodzaju stanowiskach pracy. Zapotrzebowanie na nowych pracowników w roku 2014 szacuje się na 220 tysięcy.