Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Stylowe kalendarze biznesowe Leuchtturm już w Polsce!

 |  Artykuł partnera  |  Informacje prasowe

Im bardziej zbliżamy się do końca roku, tym więcej ciekawych kalendarzy na nadchodzący rok pojawia się w sprzedaży. Niektóre, tak jak możliwy już do kupienia w Polsce kultowy Leuchtturm mają swoją tradycję i wielbicieli.

Fani damskich wdzięków i wybrańcy mają swój kalendarz Pirelli, hipsterzy zaopatrują się w Moleskina. Do Polski dociera jednak moda na stylowego Leuchtturma. Te eleganckie kalendarze kupują przeważnie projektanci, architekci, dziennikarze, prawnicy czy lekarze. Jeśli potrzebny jest notatnik do GTD ( Getting Things Done ) czy ekskluzywny kalendarz - Leuchtturm Agenda to coś dla Ciebie! Na rok 2013 Leuchtturm przygotował wiele nowości: kalendarze w różnokolorowych okładkach, ekskluzywne, wyjątkowe notesy w skórzanej oprawie oraz kalendarze w rozmiarze master(A4).
Pozytywnie zaskakuje sama okładka, ponieważ nie pozostają na niej widoczne ślady palców. W komplecie dostajemy małą broszurkę z informacjami o firmie, jej ofercie oraz samym kalendarzu, a także komplet naklejek, służący do jego oznaczenia. Hasłem firmy, widocznym na broszurce jest „Details make all the difference”. Trzeba przyznać, że firma podchodzi do tego jak do swojej misji, a nie chwytliwego hasła marketingowego. W kalendarzu mamy więc na dole każdej strony numer tygodnia licząc od początku roku i międzynarodowe święta. Na dole strony, jeśli w danym kraju jest święto, widnieją literki symbolizujące ten kraj. Kartki są szyte a papier specjalnie przystosowany do pisania po nim piórem. Na końcu znajdziemy czyste kartki z perforacją, które możemy łatwo i estetycznie wyrwać w razie potrzeby. Tylna okładka posiada kieszonkę, w której możemy przechowywać wizytówki. Na pierwszych stronach kalendarza znajduje się jeszcze planer i kalendarz z fazami księżyca. Całość posiada numerację stron, oraz specjalne strony, na których możemy rozpisać spis treści. Grzbiet każdego kalendarza zdobi dyskretne tłoczenie rocznika. Firmie Leuchtturm nie można zarzucić braku dbałości o szczegóły. To się może podobać.
Oprócz kalendarzy w różnych formatach i z różnym podziałem stron mamy w ofercie firmy dostępne różnego rodzaju notatniki (w linie, kratkę, czyste czy w kropki), w tym notatniki reporterskie. Notesy oraz kalendarze na 2013 r. dostępne są w rozmiarach: master (A4), medium (A5) i pocket (A6). Klasyczna wersja tygodniowa została rozpisana na 12 oraz 18 miesięcy (od września 2012 do końca lutego 2014). Dodatkowo w wersji 12 miesięcznej dostępne są kalendarze tygodniowe z dodatkowymi stronami na notatki oraz klasyczne kalendarze codzienne.

Jeśli chcecie mieć kalendarz zawsze pod ręką, móc go włożyć do kieszeni kurtki czy marynarki, zanotować coś na kolanie, to format kieszonkowy może być dla Was strzałem w dziesiątkę. Tegoroczna edycja kalendarzy została wydana nie tylko w klasycznej czarnej wersji ale też w kilku atrakcyjnych kolorach. Krótko mówiąc, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Kalendarze można nabyć w sklepie maluje.pl