Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Spotkanie z przedstawicielami klastrów regionu Nord-Pas de Calais

 |  Artykuł partnera  |  Informacje prasowe

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w bezpłatnych spotkaniach kooperacyjnych z koordynatorami i przedstawicielami klastrów z francuskiego regionu Nord-Pas de Calais.

Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców, przedstawicieli jednostek badawczych, koordynatorów i animatorów klastrów, do różnych podmiotów funkcjonujących w klastrach i współpracujących z klastrami oraz do wszystkich zainteresowanych nawiązaniem bezpośrednich kontaktów z partnerami zagranicznymi.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele francuskich klastrów, reprezentujących takie branże, jak: transport, ochrona środowiska, recycling (TEAM2), ICT, medycyna, branża spożywcza oraz branża spożywczo-rolnicza. Możliwy jest także udział przedstawicieli klastrów reprezentujących innych branże, jak: budownictwo, przemysły kreatywne (gry video, 3D, filmy itp.), przemysł drzewny, logistyka, mechanika, tworzywa sztuczne, odnawialne źródła energii, branża materiałowa i przemysł tekstylny.

Data: 26 października br. (piątek), w godzinach 09.00-13.00.

Miejsce: siedziba PARP w Warszawie (ul. Pańska 81/83)

Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Uczestnicy spotkania zobligowani są do pokrycia we własnym zakresie kosztów delegacji.

Kontakt: Anna Awdiejewa, e-mail: anna_awdiejewa@parp.gov.pl, tel. 22 432 71 95.