Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Inteligentna folia ciałokrystaliczna - perfekcyjny sposób na funkcjonalność i design w Twoim domu

folia elektryczna na okno
 |  Artykuł partnera  |  Dom i ogród

W dzisiejszych czasach nowoczesne rozwiązania są wdrażane do wielu projektów na masową skalę. Z całą pewnością folia elektryczna na okno to jeden z najbardziej innowacyjnych produktów dostępnych na rynku. Czym jest i jakie korzyści płyną z jej zastosowania? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.

Inteligentna folia ciekłokrystaliczna na okna- krótka charakterystyka

Inteligentna folia ciekłokrystaliczna na okno to inteligentne rozwiązanie, które cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Jest to wyjątkowy produkt, dzięki któremu w sekundę będziemy mogli zasłonić, czy odsłonić nasze przeszklenia. Sterowana jest za pomocą pilota, smartfona, czy urządzeń typu Smart, które zostały stworzone dla inteligentnych domów. Jeśli pozostawiamy włączone zasilanie, wówczas folia elektryczna jest całkowicie transparentna. Jeśli wyłączamy zasilanie, wówczas folia zmienia swój wygląd na matową, nieprzezroczystą. 

Warto poznać budowę innowacyjnego produktu. Produkt wykonany został ze szkła inteligentnego PDLC, a więc z ciekłego kryształu, który jest rozproszony w polimerze. Z tyłu folia pokryta jest klejem EVA.  Co bardzo ważne, produkt jest w pełni bezinwazyjny, przez co nie musimy obawiać się o kondycję oraz stan techniczny przeszklonych elementów naszych powierzyć użytkowych.

Jedną z zalet prezentowanej foli jest fakt, że blokuje do 99% promieniowaniem słonecznego, które dociera do naszych wnętrz, chroniąc nas jednocześnie przed szkodliwym działaniem promieni UV. 

Nie musisz obawiać się, że przeszklenia, które chcesz pokryć folią elektryczną, nie będą właściwą powierzchnią. Inteligentny produkt bez trudu może pokryć istniejące przeszklenia. Co więcej, ogromną zaletą prezentowanego rozwiązania jest fakt, że folia może zostać indywidualnie dopasowana do rozmiaru, i ogólnych wymiarów szyby. 

Zadbaj o swoją maksymalną prywatność 

Pomimo tego, że z zewnętrznej strony nikt nie zobaczy wnętrza naszych budynków, ogromną zaletą elektrycznej foli inteligentnej jest fakt, że nie zaciemnia całkowicie powierzchni wnętrz. Dzięki temu w praktyce uda nam się osiągnąć najwyższy poziom prywatności, odizolowania się od świata zewnętrznego, jednocześnie nie musząc dbać o dodatkowe źródła oświetlenia, by cieszyć się maksymalnym komfortem użytkowania własnych pomieszczeń. 

Folia okienna- nowoczesny design w zasięgu Twoich rąk

Folia elektryczna na okno - LuminoSmart to produkt, który nie tylko znacząco podnosi funkcjonalność naszych domów, czy mieszkań. To również rozwiązanie, które sprawia, że możemy cieszyć się niezwykle atrakcyjnym, nowoczesnym designem. Tego typu rozwiązania powszechnie możemy napotkać w najbardziej nowoczesnych, popularnych projektach ostatnich czasów- w domach typu stodoła. Budynki mieszkalne nie są jednak jedynymi, w których zastosowanie znajdują inteligentne folie ciałokrystaliczne. Ze względu na niezwykle atrakcyjny design znajdują one powszechne zastosowanie m.in.: w biurach, hotelach, salach konferencyjnych, budynkach użyteczności publicznej.

W ostatnich trzydziestu latach technologia PDLC rozwinęła się na skalę światową, a wraz z tym powstały niezwykłe inteligentne folie elektryczne. Warto postawić na maksymalną prywatność, dopasowanie warunków wnętrz do aktualnie panujących warunków atmosferycznych, jak również piękny design. To wszystko dostarczają nam innowacyjne folie montowane na przeszkleniach całego świata. Postaw na sprawdzone rozwiązania, i ciesz się z uzyskanych efektów przez długi czas.