Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Neutralizatory zapachu - dlaczego są potrzebne w firmie sprzątającej?

firma sprzątająca
 |  Artykuł partnera  |  Dom i ogród

Prowadzenie firmy sprzątającej w dobie niezwykle zaciętej konkurencji, wymaga nie tylko doświadczonych pracowników, ale także indywidualnego i schematycznego podejścia do powierzonych obowiązków. Klienci często stawiają coraz wyższe wymagania, a jeśli nie uda się ich spełnić w 100%, wówczas zwrócą się oni do do firm konkurencyjnych. Warto wyposażyć pracowników w neutralizatory zapachu, które sprawią, że finalny efekt, przerośnie oczekiwania najbardziej wymagających.

Neutralizatory zapachu - wsparcie firmy sprzątającej

Firmy sprzątające zwykle mają jeden cel: sprawić, by pomieszczenie lśniło czystością, a także pozbawione było nieprzyjemnej woni. Sprzątanie biur, sal weselnych, a także innych wnętrz nie sprowadza się jedynie do wykorzystania odpowiedniej chemii i usunięcia kurzu. Pracownicy muszą dołożyć wszelkich starań do tego, by wymagania usługobiorcy zostały spełnione, w przeciwnym razie może się to w negatywny sposób odbić na wizerunku firmy.

W przypadku palarni, a także pomieszczeń restauracyjnych, największą przeszkodą staje się niepożądany zapach. Niestety, ale woń spalonego oleju, czy dymu nikotynowego wnika głęboko w strukturę ścian i materiałów, a jego usunięcie przy pomocy klasycznych środków chemicznych praktycznie graniczy z cudem.

Profesjonalne firmy sprzątające, które chcą dostarczyć klientom usługi jakości premium, powinny zainwestować w neutralizatory zapachu. To właśnie dzięki nim, w prosty i skuteczny sposób będzie można pozbyć się nieprzyjemnego zapachu, o którym klient chciałby jak najszybciej zapomnieć.

Jakie neutralizatory zapachu warto wybierać?

Odpowiednio dobrany neutralizator zapachu sprawi, że pracownicy firmy sprzątającej będą mogli w pełni wykonać swoje zadanie. Jednak profesjonalne firmy, wymagają profesjonalnych i dopasowanych rozwiązań. Neutralizatory zapachu nie zawsze pomogą osiągnąć zamierzony efekt, więc ich wybór powinien być dobrze przemyślany.

Profesjonalne neutralizatory zapachu - rozwiązanie idealne dla firm sprzątających

Jednym z lepszych rozwiązań dla większości firm sprzątających są obecnie profesjonalne neutralizatory zapachów od Kala.pl. Jedno naciśnięcie atomizera może zredukować nieprzyjemną woń nawet na 200 centymetrach sześciennych powierzchni, więc neutralizatory są wyjątkowo wydajne. 

Dodatkową ich zaletą jest to, że zawierają one aktywne cząsteczki (neutralizatory), które nie maskują, a dokładnie usuwają nieprzyjemną woń z danego pomieszczenia. Neutralizatory od Kala.pl oparte są na unikalnym składzie POWER-SHOT. To właśnie dzięki niemu, jedno naciśnięcie wentyla rozpyla mgiełkę, która zwalcza woń, o której klient chciałby jak najszybciej zapomnieć.

Dzięki neutralizatorom zapachów, każda z firm sprzątających będzie mogła utrzymać nie tylko nieskazitelną czystość, ale także i przyjemny aromat w pomieszczeniu, w którym wykonywane są usługi.

Dlaczego neutralizatory zapachów są niezbędne w firmie sprzątającej?

Profesjonalny neutralizator zapachu to rozwiązanie, które będzie efektywnie wspierać pracowników firmy sprzątającej, podczas wykonywania ich obowiązków. W palarniach, pomieszczeniach restauracyjnych, a nawet w zwykłych salach weselnych, gdzie unoszą się nieprzyjemne zapachy, będzie można je zniwelować za pomocą jednego nacisnięcia atomizera.

W tym momencie, usługa sprzątająca zostanie wykonana w sposób pełny i kompleksowy, a to z kolei przełoży się na wizerunek danej firmy oraz przyczyni się do wzrostu pozytywnych rekomendacji na jej temat.