Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Czyszczenie dywanów i wykładzin w Kłodzku - przywrócimy im pierwotny wygląd

dywan w salonie
 |  Artykuł partnera  |  Dom i ogród

Wiosenne porządki wymagają zwykle poświęcenia swojego czasu i wysiłku. Co zrobić, gdy trzepanie dywanów już nie pomaga, a marzy nam się miękka i czysta wykładzina? Wystarczy wezwać profesjonalistów od prania dywanów i wykładzin. Zespół działa na terenie Kłodzka, Bystrzycy Kłodzkiej, Lądku Zdrój i Polanicy Zdrój.

Pranie dywanów - Kłodzko i okolice

Usługi czyszczenia i odnowienia wykładzin oraz dywanów kierujemy do właścicieli domów i mieszkań. Żadne pomieszczenie nie jest tak małe, byśmy się nim nie zajęli. Nie musisz transportować dywanu do pralni - to nasz zespół przyjedzie pod wskazany adres. Posiadamy profesjonalny sprzęt, dzięki czemu będąc na miejscu możemy również poradzić sobie z czyszczeniem tapicerki samochodowej i załatwić problem prania tapicerki meblowej. Kompleksowe usługi to nasza specjalność, a jako firma sprzątająca staramy się sprostać każdemu wyzwaniu.

Profesjonalne czyszczenie dywanów - do kogo kierujemy ofertę?

Oprócz osób prywatnych, przyjmujemy także zlecenia od instytucji oraz firm. Właściciele przedszkoli, biur, gabinetów lekarskich, itp., często korzystają z naszych usług. Dostosujemy się do godzin otwarcia punktu i przesuniemy czyszczenie wykładzin na przykład na weekend. Wysokiej klasy usługi wykonujemy niezależnie od metrażu - fakt ten na pewno ucieszy zarządców hoteli i sal szkoleniowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w czyszczeniu różnych rodzajów dywanów poradzimy sobie z każdym stopniem zabrudzenia i każdą wielkością wykładziny.

Pranie wykładzin dywanowych - jak to wygląda w praktyce?

Czyszczenie dywanów zaczyna się od naszego przyjazdu do klienta w umówionym terminie. Następnie odkurzymy wykładzinę używając profesjonalnego odkurzacza z turbo szczotką. W ten sposób pozbywamy się sierści, okruchów i piasku, które nie zeszłyby wraz z wodą. Później rozpoczyna się ekstrakcyjne pranie dywanów, czyli aplikacja preparatu rozpuszczającego brud i jego częściowe odessanie.

Potem wcieramy preparat głębiej w runo dywanu, dzięki czemu włos zostaje uniesiony. Na koniec dywan przechodzi płukanie ekstrakcyjne. Stosujemy skuteczny środek do płukania i odsysamy go wraz z brudem. Dywan nie jest przemoczony, a klienci mogą od razu wrócić do swobodnego użytkowania.

Nie wyrzucaj - pozostaw dywan w naszych rękach

Pranie dywanów Kłodzko pozwala uzyskać efekt totalnego odświeżenia wykładziny. Usługi czyszczenia dywanów w Kłodzku doskonale wpisują się także w trend zero waste. Pranie dywanów daje im drugie życie - gwarantujemy, że zadziwi Cię efekt naszych działań.