Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Gdzie kupić najlepsze drzwi na wymiar - Wrocław?

drzwi na wymiar
 |  Artykuł partnera  |  Dom i ogród

Drzwi wejściowe to nie tylko element stanowiący zabezpieczenie, ale również ozdoba naszego domu. W tym wpisie sprawdzamy, gdzie najlepiej szukać drzwi na wymiar na terenie Wrocławia.

  1. Gdzie zamówić drzwi na wymiar - Wrocław?
  2. Jak wymierzyć drzwi zewnętrzne?
  3. Czy drzwi drewniane pasują do nowoczesnego mieszkania?

Gdzie zamówić drzwi na wymiar - Wrocław?

Szukając drzwi na wymiar Wrocław można skorzystać z usług stolarza, jednak jeśli należymy do grona klientów, którym zależy na szybkim terminie realizacji, szerokim wyborze i atrakcyjnych cenach, warto zakupić je w sklepie. Dzięki temu zyskujemy gwarancję, że otrzymamy profesjonalne doradztwo, bezpłatny pomiar, a także ofertę dostosowaną do naszych indywidualnych potrzeb.

Składając zamówienie w sklepie, znajdziemy w ofercie produkty znanych producentów drzwi, takich jak: Gerda, Delta, Porta oraz Erkado. Pełna oferta dostępna jest najczęściej na stronie internetowej, co daje nam możliwość znalezienia idealnych drzwi, bez konieczności wychodzenia z domu. Z takiego rozwiązania korzystają najczęściej osoby spoza Wrocławia oraz innych dużych miast, które do sklepu stacjonarnego muszą dojechać kilkanaście lub kilkadziesiąt kilometrów.

Jak wymierzyć drzwi zewnętrzne?

Zanim kupimy drzwi na wymiar - Wrocław, musimy mieć pewność, że będą one odpowiednio dopasowane. Każdy sklep współpracuje ze specjalistami, którzy mają w tym zakresie doświadczenie i już na etapie zlecenia wykonają bezpłatny pomiar w naszym domu. Warto jednak mieć w tym temacie przynajmniej podstawową wiedzę, gdyż sam pomiar nie jest bardzo skomplikowany. Drzwi wejściowe mierzy się na tej samej zasadzie, co drzwi wewnętrzne. Zmierz wysokość otworu drzwiowego, a następnie szerokość w kilku miejscach i zapisz najmniejszy otrzymany wynik. Na koniec wymierz grubość muru, razem z ewentualnymi płytkami na ścianie. W przypadku otworu na drzwi z zamontowaną już futryną, podczas mierzenia wysokości nie wliczaj listew wykończeniowych.

Czy drzwi drewniane pasują do nowoczesnego mieszkania?

Wybierając drzwi wejściowe lub wewnętrzne do domów bądź mieszkań, musimy zadecydować, z jakiego materiału mają być one wykonane. Do wyboru mamy: drewno, PCV, aluminium, stal, włókno szklane lub opcje łączone. Drzwi wykonane z drewna to gwarancja trwałości i eleganckiego designu, jednak czy będą odpowiednie w przypadku nowoczesnych mieszkań? Jeśli tylko jesteśmy otwarci na niebanalne połączenia, to jak najbardziej! Drewno idealnie komponuje się z cegłą i stylem loftowym.

Aby wybrać najlepsze drzwi na wymiar - Wrocław, warto zdecydować się na zakup w specjalistycznym sklepie. Za takim rozwiązaniem przemawia szybka realizacja zamówienia, szeroki wybór, a także korzystna cena.